UFC 2009 UNDISPUTED vs WWE SMACKDOWN VS RAW 2010

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie.Którą grę mi polecacie ?? Chodzi mi o stronę graficzną i o sterowanie bo nie wiem jak to można sterować w SMACKDOWN i w UFC w ,,parterze" .
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
UFC lepsze WWA to crap moim zdaniem zobacz sobie gameplaye na YT.
 

matheok

Banned
No proste, że tą, której fanem gatunku jestes.

Ale wwe dla mnie nie umywa sie dla UFC09. WWe10 to ogólnie dla mnie nieudana produkcja
 

J@siek

Użytkownik
Użytkownik
UFC fajna, jesli chodzi o grafe to na czasy gdy wychodzila to byla calkiem ok.. Wiadomo ze obacnie gry maja ladniejsza grafe, ale ni jest zle :> polecam
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
WWE totalna porażka . :)
UFC świetna zabawa :)
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Mam ufc 2009 i jest zajebsite. Nie wiem jak to drugie, ale jak interesuje cie grafika o poczkeaj do chyba 8 maja wychodzi ufc 2010
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
zbieraj kase na UFC 2010, bo wychodzi w maju a jak już wytrzymać nie możesz to bierz spokojnie UFC09 - zabawa gwarantowana
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
tak jak poprzednicy polecam Ci ufc bo gierka naprawde dobra
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
1 - nie zakładaj takich tematów http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211.html
2 - UFC 2009 bardzo fajna gra ! wwe nie grałem
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
Bierz UFC, polecam.
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Jestem świeżakiem i nie mogę pisać w innych działach.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja również polecam UFC.
 

HeLLBoY!

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli stawiasz na rozgrywkę online lub z przyjaciółmi na jednej konsoli to zdecydowanie wwe :p nie ma to jak walka przeciwko znajomym ;p (najlepiej na 4 pady) lub jeżeli masz kogoś kto gra pzez neta możecie tag teamy założyć online;p
Zdecydowanie wwe !
 

Milan65

Użytkownik
Użytkownik
Ja bardziej polecam UFC,swietna zabawa i grywalnosc
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
z tych 2 gier polecam Ci UFC dlatego że jest po prostu lepsze
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w obydwie gry. Lubię zarówno Wrestling jak i MMA. Jednak więcej frajdy i rozrywki zapewnia mi UFC, a to dlatego, że trzeba myśleć. WWE jest grą, gdzie po prostu starasz się walić w przycisku, byle trafić przeciwnika. Możesz skakać z narożnika, uderzać go krzesłem, lub czymś innym, ale to dosyć szybko się nudzi. Nie musisz za bardzo się wysilać by wygrać walkę. Natomiast UFC, to w ogóle inna bajka. Tam bez przejścia samouczka, na wyższych poziomach trudności, nie wytrzymasz początku 1 rundy. Tam każdym stylem walki gra się inaczej. Nieprzemyślany cios może skończyć się twoją przegraną. Trzeba kontrolować cały czas przebieg walki, myśleć, kombinować. Poza tym, mi nic nie daje więcej frajdy niż skuteczna dźwignia :) No i każda walka może potoczyć się inaczej. Z mojej strony mogę polecić UFC. Wrestling lepiej się ogląda, niż gra.
 

falconmam

Użytkownik
Użytkownik
Bierz Wwe Smackdown 2009 lub 2008 , gry wymiatają!
 

Grzesiek96

Użytkownik
Użytkownik
UFC jest jak prawdziwa walka :] , taki im się silnik udało zrobić! WWE to taka jakby zabawa, biegasz wokół ringu (ale są duże brechty kiedy sędziego wywalasz za ring .). UFC to jest gra, gdzie czasem jednym kopem można zrobić nokaut! Naprawdę gra realistyczna i dopasowane dobrze klawisze. Polecam!
 

tepek5

Banned
Grałem i mam oryginalne UFC 09 i WWE 2009 i 10. 10 nie jest oryginalna bo ostatnio Xa przerobiłem. :yeye: :yeye: :shisha :D. Jeżeli chcesz kupić oryginalne to powiem tak. UFC 2009 jest fajne. Grafika spoko sterowanie nie takie trudne do zapamiętania. W WWE jest podobnie ale WWE jest troche nie realne bo np ja mu na pklesy skacze gościem co warzy 100 kg a on nic tylko wstaje i dalej walczy. Wyvur należy do ciebie. Aha przerób sobie konsole to nie będziesz zaśmiecał forum głupimi postami.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a ty nie odkopuj starych tematow tylko po to zeby blysnac "inteligencja"
 

Do góry Bottom