1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2009 zwieszka

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez badboy8, Sierpień 29, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Mam problem z grą UFC 2009.
    Odpewnego czasu gra bardzo wolno stasie ładowała (3minuty) a czasem wręcz sie zawieszała.
    Odpewnego czasu kiedy wybiore zawodników do walki i po załadowaniu areny gra zawiesza sie gdy pojawi sie tabelka z informacjami o zawodnikach.
    Ekran stoi a dzwięk leci na taki przy loadingu.

Myślałem że to Save ale po skasowaniu działało ale przez moją nie uwage niestety musiałem zgasić gre i problem powrócił.

Gra już normalnie sie ładuje ale ciągle łapie w miejscu tabelki zwieche ;/
    Grałem w opcji bez save,z savem i nic to nie pomagało ;/

Mam włożone 64mb i 256mb.

Płyta jest dobra bo kolegom normalnie poprawnie działa gra;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    możliwe że coś zpłytą jest bo jakbyś miał dysk to byś takiego czegoś nie miał poprostu wolno sie wczytuje :D:D

4. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czekając 5 minut wogle nie wczytało więc nie wiem w czym problem ; >
    A grałem w tą gre tydzień i takiego problemu nie było bo loading był błyskawiczny.
    Jakieś pomysły ?

Wczytywanie...

Poleć forum