Ufc 2009

chudas94

Banned
Użytkownik
Siema.
Mam pewien problem nabyłem dziś UFC 09 zrobiłem swojego "fightera" i zacząłem karierę ale co walkę ginę! Jest na to jakiś sposób ?!
 

outcast

Użytkownik
Użytkownik
To brzmi jak prowokacja %-)

Od tego w trybie kariery masz trening i obozy treningowe żeby podnosić statystyki swojego zawodnika a potem korzystać z nich w walce. Musisz pamiętać też o różnicach w stylach walki poszczególnych zawodników. Jeżeli masz słabe statystyki parterowe to zawodnik ze świetnym jiu jitsu bez problemu poradzi sobie z Tobą na ziemi. To nie Tekken, tutaj nie da rzucić sie na przeciwnika mas***ąc guziki; trzeba myśleć.

Pamiętaj też o staminie. Im mniejsza jej wartość procentowa przed walką, tym łatwiej przeciwnikowi będzie wygrać pojedynek z Tobą.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Obniż poziom trudności, albo trenuj skila na sparingach i obozach treningowych.

P.S.
Prześledziłeś dokładnie tutorial?
 

chudas94

Banned
Użytkownik
Ok już jest dobrze:D
Zrobiłem sobie beznadziejną postać coś ala bokser :/
Wiecie jakie trzeba wybrać sztuki walki żeby być jak chuck liddell ?

Ps. magiczny tak tuturial prześledziłem dokładnie :D problem miałem z karierą, w exibition szło i idzie mi nieźle :D
 

outcast

Użytkownik
Użytkownik
Liddell w grze ma Kickboxing i BJJ. Oczywiście wszystko na wysokim lvlu (podnosisz go na obozach treningowych).
 

chudas94

Banned
Użytkownik
@ Liddell ma Kickboxikg i wreastling :D
Właśnie zrobiłem sobie taką postać.
Na czym polegają te obozy treningowe?!
 

outcast

Użytkownik
Użytkownik
W terminarzu co jakiś czas możesz ustalić sobie wyjazd na obóz treningowy do wybranego teamu (ikona octagonu). Każdy z nich zajmuje się czymś innym i szkoli Cię w różnych stylach. Na obozie masz do wykonania X zadań (np. traf przeciwnika dziesięcioma prostymi) za które dostajesz punkty, od których z kolei rośnie poziom danego stylu walki. Im wyższy ten level tym większy zakres ciosów i innych zachowań posiada Twój zawodnik.
 

chudas94

Banned
Użytkownik
W terminarzu co jakiś czas możesz ustalić sobie wyjazd na obóz treningowy do wybranego teamu (ikona octagonu). Każdy z nich zajmuje się czymś innym i szkoli Cię w różnych stylach. Na obozie masz do wykonania X zadań (np. traf przeciwnika dziesięcioma prostymi) za które dostajesz punkty, od których z kolei rośnie poziom danego stylu walki. Im wyższy ten level tym większy zakres ciosów i innych zachowań posiada Twój zawodnik.
aaa to wiem o które chodzi :D
Thx wszystkim za pomoc :)

A co zrobić aby mój zawodnik "walił" rękoma tak jak Liddell?
 

outcast

Użytkownik
Użytkownik
Podnieś poziom kickboxingu swojego zawodnika (oczywiście o ile wybrałeś przy jego tworzeniu ten styl walki) na obozach treningowych. Z tego co pamiętam to superman punch dostawało się na 3 levelu. Chuck ma też jeden cios charakterystyczny dla siebie i jego się w żaden sposób nauczyć nie da.
 

chudas94

Banned
Użytkownik
Oczywiście wybrałem kickboxing :D
a jak się sprawdza ten lvl? (srr ale od kilku dni dopiero mam tą grę) :p
 

outcast

Użytkownik
Użytkownik
Po obozie treningowym pokazuje się pasek progresu danego stylu.
 

Do góry Bottom