1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ufc 2009

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adamek, Maj 9, 2011.

1. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co sądzicie o UFC 2009 ?? grałem w demo i wydaje sie fajne heh ale chcę usłyszeć co wy sądzicie bo zamierzam kupić . A i czy da sie grać w dwie osoby czyli ja z kumplem sie bijemy ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli interesują cię bijatyki to gra jest na pewno godna polecenia. Mi akurat przypasiła ta gra, ponieważ interesuje się trochę MMA...
    Jeżeli masz trochę więcej funduszy to kup sobie od razu UFC 2010. Różni się trochę od 2009 m.in. lepsza jest zrobiona graficznie i lepiej wyglądają ruchy.
    Ale na pewno i w UFC 2009 i 2010 można grać we dwie osoby....

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja wole ea mma, ufc nie przypadlo mi do gustu, kariera strasznie nudna i monotonna

5. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    EA mma się kryje...gówno wielkie i system ruchów z Fight Night Round....bierze UF2010 to pogramy ;)

6. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również polecam ufc 2010 jest bardzo realne i oczywiście lepsze od ea mma które jest jak porównanie nfs mw z shift to prawie to samo,ufc 10 kupisz masz 30 zł za nowe wiec się nie zastanawiaj i kup 10 bo jest o wiele lepsze pod względem graficznym jak i grywalnym

7. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    UFC 10 nie kupie za 30zł ;) na allegro chodzą po 50 -70 zł a ja na gierke mam 40 zł < brak funduszy > ;/ ;P Pogramy zbaczymy . heh thx

Wczytywanie...

Poleć forum