1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2010 HoF i aczek

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fuks, Czerwiec 3, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam mam takie pytanie jak dostać się do Hall Of Fame karierę już ukończyłem i to jest koniec czy co byłem mistrzem w wadze pół ciężkiej i teraz jestem w ciężkiej mistrzem mam jakieś 43 wygrane i 10 przegranych.I jak można bić się z innym mistrzem bo jest takie osiągniecie Chmp vs champ, a chciałbym je zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też jestem na podobnym etapie kariery. Również zaczynałem od light heavyweight i jestem mistrzem heavyweight (obecnie bronie tytuł, ale nie mam pojecia który raz z rzędu). Dołączam sie do pytania i mam jedno od siebie :) Jak zrobić flash KO ?? Udaje mi sie jedynie TKO i KO ale jak to flash KO zrobić to nie mam pojęcia -.- Wyczytałem to gdzieś z gry, ale już niepamiętam gdzie to było :) Także będe wdzięczny jak ktoś odpowie na te pytania :)

4. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podłącze się do tematu bo jakiś nadgorliwy adm się do mnie pluł że zrobiłem kolejny temat. Oglądałem sobie dziś recenzje tej gry na tvgry.pl i tam koleś miał pasek życia pod zawodnikiem jak mam go u siebie włączyć bo u mnie go nie ma

Nie nadgorliwy,
    nie bez powodu,
    nie bez imienny i
    nie admin tylko mod.
    żale kieruj do ''sugestie i Problemy''
    pozdrawiam.
    livingfear

5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Musisz mieć wersję kolekcjonerską....

6. liroy_ek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To dziwne :) Ja tam mam ten pasek a nie wiem czy mam kolekcjonerską :) Chodzi wam o ten pod nazwiskiem kolesia ?? Podzielony na 3 czesci ?? Wiem że w opcjach jest możliwość włączenia/wyłączenia. A co do poprzedniego postu znalazłem odowiedź na oby dwa pytania na xbox360achievements.org. Więc Flash KO wychodzi wtedy kiedy zawodnik ma niski procent uszkodzenia twarzy :) (najlepiej jak najmniej) i po ciosie na morde pada :) Jeszcze nie udalo mi sie zrobić bo cały czas morde obijam i na koniec walki zazwyczaj 100% przy główce koleś ma :) A co do walki champion vs champion to dostajesz propozycje po pięciokrotnej obronie tytułu w heavyweight także już bliziutko :)

Żartowałem - JCK

7. Fuks

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak tylko, że już nie mogę grać moim zawodnikiem w karierze chciałem wczoraj pograć i bronić pasa a tu nie ma mojego zawodnika jak daje load albo continue.

8. liroy_ek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    !>? Czyli skończyłeś już tryb kariery ?? Może poprostu przeoczyłeś propozycje :) ?? Bo ja w sumie praktycznie na żadnym z tych dodatkowych eventów czy jak to nazwać nie byłem :) Poprostu odruchowo jak maila dostawalem to wybierałem "NO". Czyli musztarda po obiedzie :D:D

9. Fuks

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Coś mi się przypomina, że coś tam wyskoczyło ale szybko wcisnąłem wiem że trenerem zostałem i potem napisy leciały.

10. outcast

outcast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ma wpływ tylko na popularność zawodnika. Znaczy się po przyjmowaniu takich propozycji (typowanie gali, udział w evencie jako widz, trening otwarty) rośnie popularność fajtera.

11. liroy_ek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiem :) Właśnie dlatego odmawiałem. Popularność miałem maksymalną już po zdobyciu pasa w light heavyweight. Także olewałem to :)

Chcialem jeszcze napisać ze chapmion vs champion to normalna propozycja walki przez dana czy tam joego. A propozycje dostajecie odrazu po skonczonej walce jak wczytuje nam menu (nie podczas trenningow, sparingow bo wtedy te dodatkowe eventy są) Oczywiscie po 5-krotnej obrnie :)

12. Mike Mitnick

Mike Mitnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Różnic pomiędzy UFC 2009 a 2010 jest sporo. Gdzie podział się wybór stylu w stójce i parterze przy tworzeniu zawodnika? Co daje pasek conditional w głównym menu zawodnika? Dlaczego kiedy trenuje cardio (trening hard, rest, trening hard) to nagle mi siła spadła do 0? Dlaczego po rozpoczeciu kariery walcze w WEC? Czy wybór kategorii wagowej ma jakieś duże znaczenie? Piszecie tutaj ze zaczynaliscie w średnio-ciężkiej a później walczyliście w ciężkiej? Jak to?

13. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ja mam troszke inne pytanie czy pas mozna bronic ile sie chce chodzi mi o to zeby zrobic maksa w statystykach fajtera czyli kopniecia siła itd i poznac wszystkie ciosy ?????? jednym słowem zeby zrobic wszystko na maxa ?

14. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmm trochedenerwuje mnei ta kariera... dlaczego cały czas skille padają mi do 0;/
    btw jak wybrałem najniższą wage to mogę cały czas przechodzić potem na wyzsza?

15. Sashin_xD

Sashin_xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    1.Spada ci dlatego że nie trenujesz ich (przynajmniej 1 na miesiąc)
    2.Jak zdobędziesz pas i obronisz go to zaproponuje ci przejście do wyższej klasy

16. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bo chce sobie wykoksać postać:D jako tako:D od najniższej wagi do heavy :p

17. lukeN

lukeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Mam pytanie czy jezeli mam spodenki od jakiegoś sponsora to mozna doklejać na nie "naklejki" innych sponsorów?

18. liroy_ek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O ile wiem to musisz wybrac custom i napierdzielac wszelakie naklejki od roznych sponsorow. A w takich to nie :) Tak mi sie wydaje...

19. lukeN

lukeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    ale gdzie jest to custom? chodzi ci o to okienko gdzie sa wszyscy sponsorzy ?

20. liroy_ek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakby Ci to wyjaśnic :0. No poprostu jak wybierasz kolesiowi spodnie czy tam jakikolwiek ciuch to wybierasz opcje custom czy cos takiego i wtedy mozesz naklejac na nie co chcesz, nie mozesz poprostu wybrac spodni jednego sponsora tylko zwykle puste (czyt. bez naklejek) i wybierasz pozniej kolor spodenek kroj a na koncu mozesz dowalac sponsorow naklejeczki :)

21. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zeby nie robic nowego tematu.
    Mam tak jak kolega wyżej. Spadają mi umiejetnosci do 0. Trenuje je ale i tak spadaja i to szybko. Nie moge wszystkiego naraz trenować. Spada tak szybko ze mam gorsze staty niż przed rozpoczęciem kariery :/. W czym leży problem?

Wczytywanie...

Poleć forum