UFC 2010 on-line 400 msp - wow

sethcab

Użytkownik
Użytkownik
sorry za odkopywanie archiwów ale mam pytanie.

tak, mam pirata, ale nie boje sie o bana i chcialbym pograc w ufc 2k10. czy moge jakos dokupic kod czy cos w tym stylu? bo przeciez nie bede gry kupywal za 180zł...
 
Wiadomo ,że kto kupił w sklepie będzie grał online tak samo jak kupisz Xbox to pograsz w gry
To jest proste i nie potrzeba wiele pisać ,w przyszłości już tak będzie ,bo sami piraci to wymusili.
Kto przerobił nie kupi gry bo itak kiedyś będzie ban i tyle.
Dla mnie to dobre posunięcie producentów bo przyznam się ,że denerwują mnie cwaniaki z kopiami.
 

digitalxb360

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo ,że kto kupił w sklepie będzie grał online tak samo jak kupisz Xbox to pograsz w gry
To jest proste i nie potrzeba wiele pisać ,w przyszłości już tak będzie ,bo sami piraci to wymusili.
Kto przerobił nie kupi gry bo itak kiedyś będzie ban i tyle.
Dla mnie to dobre posunięcie producentów bo przyznam się ,że denerwują mnie cwaniaki z kopiami.
Teoretycznie tak
Ale tracą na tym normalni użytkownicy(używanych gier)
 

Direx

Świeżak
Świeżak
czy jak sciagnolem demo ufc2010 i kupie sobie online za 400ms to bede mogl grac online poprzez demo?
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
nie
 

wszebor

Użytkownik
Użytkownik
To teraz naprawdę będzie trzeba kupować nowe gry po 100+ zł
 

tony.sanchero

Użytkownik
Użytkownik
Hmm.. Dobrze że chociaż ten kod da się dokupić :rolleyes:
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
btw tak sobie napiszę, w sprawie tego kodu. wg mnie jest to dobre rozwiązanie, trzeba niszczyć piratów, bardzo dobre rozwiązanie, mam nadzieję, że nawet na PC to wprowadzą, bo piractwo jest tam straszne:p
 

65userow

Banned
Na PC wcześniej czy później wyjdzie cos takiego jak crack no i tak nie bedzie grania na oryginałach. Po drugie. Bodajrze w ufc można pograć przez xlinka więc nie ma róznicy.
 

Do góry Bottom