1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2010-Pilne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gdzie_moj_nick, Maj 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gdzie_moj_nick

gdzie_moj_nick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    witam mam wrecz banalny problem, lecz dopiero zaczynam przygode z Xbox'em a z marnowalem juz 2 płyty wiec wole sie poradzic.

jak nagrac takie pliki przez abgx ? poniewaz mam starsza wersje firmware 1.51 a z tego co wiem UFC 2010 ma wave 4, czy normalnie nagrac pliki na plyte i normalnie mi odpali ? czy trzeba przerobic na wave 3 programem 360WavesPatcher ? czy jest moze jakas inna mozliwosc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Gra jest spakowana dwa razy musisz wypakować te pliki co masz

4. gdzie_moj_nick

gdzie_moj_nick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
  5. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wypakowujesz, sprawdzasz abgx'em i nagrywasz (zaznaczasz plik .dvd do nagrani)

tyle.. zamykam

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum