1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2010 problem online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamel50, Grudzień 8, 2011.

1. kamel50

kamel50 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, moze ktos z szanownych uzytkownikow mi pomoze, bo rece opadaja po kontakcie z dystrybutorem gry oraz z microsoft

Kupilem nowa gre ufc 2010 w folii, plomba itp
    Uruchamiam ja, w menu funkcja xboxlive jest nieaktywna, wiadomo trzeba wpisac kod, no i sie zaczyna.
    Gra pyta czy chce wpisac kod klikam ok, po czym probuje sciagnac plik UFC undisputed 2010 online ktory zajmuje 108kb no i czekamy, czekamy sciaga do 31-32% i wywala ze nie mozna pobrac, wiec kodu nie wpisze i zegam sie z mozliwoscia grania live

Oczywiscie konsola jest oryginalna, nie przerobiona. Gra rowniez, konto gold. Siec rowniez, laczy i wszystko inne dziala.
    Probowalem sciagnac ten plik bezposrednio z poziomu gry, z rynku xboxlive oraz z menu guide zrealizuj kod i wszedzie to samo

Ps
    Dystrybutor zwalil na serwery microsoft
    Sam microsoft- obsluga klienta przyjela zgloszenie, ale nie pomogla nic, mial konsultant mial oddzwonic i nie oddzwonil

Ma ktos jakis pomysl??????
    Na poprzedniej przerobionej konsoli, nie org grze i po zakupie online za 400msp wszystko dzialalo jak trallala --- Wiec ja sie pytam czy warto kupowac org gry, nie przerabiac konsol i placic za gold zeby zostac zlanym tak jak ja?

Wczytywanie...

Poleć forum