1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2010 Pytanko oraz Czy da sie spolszczyć gre która jest orginalna?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milesxd, Czerwiec 2, 2011.

1. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, odrazu mówie jestem od 7 dni posiadaczem xbox360 slim po raz pierwszy i jestem w tych sprawa troszke jeszcze ciemny ^^

1. Ufc 2010 podczas kariery na treningu gdy uczą nas łamać reke itp.. pokazuje sie zeby krecic prawa gałka i nacisnac przycisk, i tu jest problem niby robie wszystrko niby tak jak pisze a nie moge złamać reki i kontynuować dalszego reningu ;/. Może ktoś ma ta wersje \UFC i mi poradzi jak to zrobic był bym wdzięczny ;)?

2. Czy na nie przerobionej konsoli gdy sie kupi Orginalna gre czy da sie ja spolszczyc? troszke beznadziejne pytanie ale sam nie wiem, a poprostu takie gry jak Assasin widziałem ze sa orginały po Angielsku i po polsku ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cholasin

Cholasin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oryginalnej gry nie spolszczysz.

4. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Podczas walki wciśnij Start i poszukaj opcji BAR...chodzi o paski z życiem i staminą...
    Żeby założyć dźwignię (najprościej w parterze) naciskasz Prawy Analog...następnie wykonujesz kulisty ruch prawym analogiem.
    "Zapniesz" przeciwnika gdy jego stamina jest mała (zmęczy się uderzeniami) a Twoja będzie wysoka....

Pozdro, nie zapomnij o dziękuję i jakbyś chciał pograć pisz!

5. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje a obie odpowiedzi do kolegi up poszło dziękuje ;) no i żeby nie zaśmiecać post do zamknięcia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum