ufc 2010

 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Możesz masz wersja ABGX'a, który nie rozpoznaje 6go wave'a.

A gra nie jest jeszcze zweryfikowana bo nie było jeszcze premiery.

Więc. Śmiało
 

Grzesiek96

Użytkownik
Użytkownik
Sory, że nie na temat, ale możesz pisać następne tematy podobne do tego, więc się zabezpiecz :] .

abgx360 - Download

Z tej strony ściągasz najnowszego Abgx360 i najlepiej od razu bez bawienia się -> 3rd/4th/5th/6th Wave self-extracting archive (for Windows), po to by program nie widział błędów. Pamiętaj, żebyś był zawsze, na bieżąco z programem i Wave :] .
 

SedativRobix

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie wogóle nie do tematu władam płytke do napędu i czyta mi to jako płyta dvd a nie gra to moze być ze mam za starą przeróbke?? bo mam 1.5 a to chyba na 1.6 albo nowsza. Jeśli tak to czy można to jakoś przerobić ale tak łatwo bo jak cięzko to sobie odpuszcze. Pisze tu bo niechce nowego tematu robić
 

Audi696

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam abgx 1.0.2 i 3rd/4th/5th/6th Wave self-extracting archive (for Windows)
a jak sprawdzam to i tak nie rozpoznaje mi jaki to wave dlaczego
"video parition does not match know data ( could be corrupt or a new wave not seen before"
na wszystkich grach jest tak samo
 

czaaarny

Użytkownik
Użytkownik
Kup orginal
 

Audi696

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak nie wiesz co pisac to sie najlepiej nie udzielaj
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy mamy tego samego ABGX'a, ale mój jest w wersji MOD GUI i nigdy nie miałem problemu z weryfikacja wave'u.

Mój wygląda następująco:



pzdr
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a premiera UFC przeciez w Polsce 28 maja jak dobrze pamiętam.
a region chyba jest wykrywalny..
a druga rzecz, jeśli obraz sciągniety ma już SS2 a np.w abgx360/verified pojawi się później nowa wersja SS2 to będzie jakaś różnica np.w weryfikacji obrazu czy będzie tak samo 'teoretycznie' niewykrywalny?
 

mati0090

Użytkownik
Użytkownik
Tak i graj non-stop w 3 gry...

A co do tematu to ten dział dotyczy jedynie opinii o grach a nie pomocy dla ludzi, którzy nie powinni nawet mieć internetu.
 

euma

Banned
Tak i graj non-stop w 3 gry...

A co do tematu to ten dział dotyczy jedynie opinii o grach a nie pomocy dla ludzi, którzy nie powinni nawet mieć internetu.
Zgadzam się z powyższym w 100% a co do gry do wydaje mi się o wiele lepiej dopracowana niż wersja 2009, chodzi mi konkretnie o grafikę i tryby rozgrywki,szczerze polecam. Wrażenia nie zapomniane,np. przeciwnik dostał takiego kopa pod pachę że aż my bark wypadł i sporo siły go kosztowało aby sam go sobie wstawił na miejsce,oczywiście po tym zabiegu jego ręka już za wiele nie nawojowała,podczas rozgrywki samo nawalanie też mija się z celem,należy ciosy zadawać z głową. Polecam jeszcze raz.
 

motykaspl

Świeżak
Świeżak
chlopaki mam pytanie jak to nagrac
tym waves patcherem da rade zmienic wave zeby dzialalo na ix 1.61 czy jeszcze sie nie da tego zrobic?
 

kuras71wro

Świeżak
Świeżak
Przyłączam się do prośby kolegi mam podobny problem z ABGX'em, a do tego zmarnowałem już 5 płytek. Ściągnąłem wszystkie wavy i nic dalej te sam problem:/ W IMGBURN wyskakuje mi problem "I/O" nie wiem o co chodzi. W CloneCd za każdym razem głos który doprowadza mnie do szewskiej pasji "Ohhhh... Nooo..." I wiadomość dla wszystkich burżujów nie jest to problem złych płytek, albo nagrywarki, bo inne gierki śmigają, aż miło:)
Dziękuje i Pozdrawiam Kuras71wro
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
musisz przerobić Wave i zależy na jaką płyte nagrywasz..najlpeiej Verbatim pat****esz gre i nagrywasz zawsze pójdzie ;)
 

luksio

Świeżak
Świeżak
Żeby zagrać na necie trzeba dodatkowo kupić jakiś dodatek za 800 punktów?
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Żeby zagrać na necie trzeba dodatkowo kupić jakiś dodatek za 800 punktów?
tak musisz nabyć kod
 

Do góry Bottom