1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 3 Jak zrobić najlepszego CAF'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BNQ, Grudzień 14, 2012.

1. BNQ

BNQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od 2 dni posiadam UFC 3.
    I jutro mam zamiar rozpocząć Karierę z którą trochę się już zapoznałem, ale za nim to chciałbym się dowiedzieć paru istotnych rzeczy które będą miały wpływ na mój bilans walk. A mianowicie preferuje styl walki w stójce mimo wszystko nie wiem który wybrać. Chcę aby mój zawodnik sadził dobre HighKick'i i nokautujące ciosy w twarz.
    Potem jakie treningi najczęściej wybierać i jaki plan gry.
    Gdy dzisiaj testowałem naukę ciosów to już na samym początku mam problem z wyskokiem i kopnięciem z kolana w twarz, teoretycznie trzeba to wykonać po przez następującą kombinację przycisków (Lb)+(LS - rozumiem lewy analog ?)----> +(B) po wciśnięciu następujących przycisków zawodnik wykonuje zwykły kop na korpus. Jest to dla mnie dziwne ponieważ umiem wykonać super man pouch który wykonuję się taką samą kombinacją jak kop z kolana tylko zamiast B jest Y i to mi wychodzi więc nie wiem w czym problem. Mam nadzieję że pomożecie mi stworzyć niezłego zabijakę :D
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum