1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ufc undisputed 2009 parter

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Kwiecień 29, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam , mam pytanie jak to jest z parterze , w ufc und. 2009 , że jak ja chce dźwignie zrobić to musze goscia calkiem zmeczyc i w dodatku nie zawsze mozna dzwignie wykonac, a komputer nie zawsze musi mnie calkiem wymeczyc zeby dzwignie zalozyc, a przeciez nie zawsze jest w prawdziwym mma , ze dzwignią mozna wygrac w tedy kiedy gosc jest zmeczony,i to w koncu meczu mma, bo w ufc trzeba go calkiem zmeczyc i dzwignie akurat robie na samym koncu walki bo w iles tam sekund nie umiem go bardzo wymeczyc ,wiec jesli go wymecze to pod koniec walki

2. Lotnik421 Xbox One

3. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw pozbaw przeciwnika staminy a dopiero potem baw się w zakładanie submission'a. Ma to znaczenie jakim zawodnikiem grasz, przy wysokim skillu BJJ preferuje się kręcenie analogiem, przy wrestlerach - guziki.

4. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ale on moze odrazu zakladac dzwignie nawet jak nie jestem bardzo zmeczony i wygrywac :/ to bezsensu , a ja musze w tedy kiedy on jest zmeczony, a czym sie rozni krecenie analogiem od guzikow ? chyba to jest to samo ? w prawdziwym mma , wygrac walke mozna nawet kiedy się nie jest zmeczonym bardzo

Wczytywanie...

Poleć forum