1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 2009

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez wandal10, Listopad 30, 2008.

1. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiecie moze kiedy jest premiera ufc undisputed 2009 ? Na jakiejs polskiej stronie czytalem ze wiosna a na amerykanskim forum ze w grudniu lub styczniu i juz nic z tego nie wiem ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pierwotnie gra miała mieć premierę w tym roku, ale przesunięto premierę na TBC 2009. Czyli dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona :). Stawiam na wiosnę.

4. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na youtubie w komentarzach do filmikow z ufc undisputed doczytalem sie ze ostalono date na 27 lutego (komentarz zostal napisany 3 dni temu). Duzo rozbieznosc miedzy datami jest :D

5. kamien89

kamien89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    nie wiem czy to jedyny temat o tej grze, ale jedyny jaki znalazłem więc napiszę tutaj. Otóż mam spory problem, w trybie kariery za nic nie mogę się dostac do pierwszej 9 w danej kategorii wagowej, głownie wygram w stójce,a tu przeciwnik odrazu kładzie mnie do parteru i nie mam szans :/ ma ktoś na to jakiś sposób?? podobnie w tych treningach punktowanych. Wykonuje wszystko tak jak jest pokazane na filmiku czy opisane w instrukcji, a gra mi tego nie zalicza.

6. szprucho

szprucho Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Jeżeli chodzi o karierę to w wadze średniej zdobyłem pas i obroniłem go kilka krotnie po czym po ostatniej walce miałem wywiad z tym gościem co zawsze po walkach gada z wygranymi i zaczęły się napisy i jakiś gostek zaczął gadać. Też miałem wielki problem jeśli przeciwnik sprowadzał mnie do parteru. Dlatego to przeprowadzałem sparingi po których miałem punkty i dodawałem sobie do tych cech które były mi potrzebne... Najlepiej ładuj w stójkę atak i obronę, i ground & pound obronę no i jak chodzi o parter to obronę. Walki najczęściej wygrywałem po kopnięciach w głowę czyli na kontrolerze LB+A lub B No i LB+ X i Y to są mocniejsze ciosy. A jak cię sprowadzi do parteru to próbuj wytrzymać jak najdłużej i się wyplątuj czyli LB+ prawy drążek w kółko kręć lub prawy drążek wcisnąć. Pamiętaj że im więcej sparingów przeprowadzisz a co za tym idzie więcej tych punktów zdobędziesz łatwiej ci będzie wygrywać.

7. kamien89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale naprawdę mega trudne to jest, dziwne jest jeszcze to że lecą lata gry a zawodnik się nie starzeje .

8. szprucho

szprucho Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    No też to zauważyłem. Wiem że trudne... Dużo nerw straciłem jak mnie nokautowali... Ani jednej walki nie wygrałem przez decyzje sędziów ani nie przegrałem. Albo nokauty albo submision. Jakoś powoli będziesz łapał o co chodzi... Ja teraz katuje te klasyczne walki... Fajne filmiki można obejrzeć... A to jest łatwiejsze bo umiejętności zawodnika którym sterujesz są albo zbliżone albo większe niż przeciwnika... Jak na przykład musisz wygrać Chuckiem Lidellem albo Mattem Hughsem.

9. pelson11

pelson11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GDA
    Witam :) mam pytanko ktoś wie mniej więcej od ilu punktów do ofensywy kopnięć trzeba mieć żeby można High Kicki robić?

10. kamien89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie zależy chyba od ofensywy ale od stylu walki jakim grasz, w kickboxingu na pewno są takie

11. pelson11

pelson11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GDA
    Walcze w muai thai, i teoretycznie też to powinno być. :)

12. kamien89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tam nie ma też tak walczę :) ( przynajmniej ja się nie spotkałem ) Muay Thai opiera się głównie na walce łokciami i kolanami więc wątpie żeby było, w sumie wez sobie jakiegoś zawodnika zrobionego przez gre co tak walczy i zobacz czy się da a jak się da to można zobaczyc jego staty. W sumie chyba jednak masz racje bo nie wiem czy Silva tak nie walczy.

13. pelson11

pelson11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GDA
    A Frank Mir ? On chyba Muay Thai :)

Wczytywanie...

Poleć forum