1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ufc undisputed 2010 Online

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sily, Styczeń 21, 2011.

1. sily

sily Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Mam takie pytanie... niedawno przyszla mi konsola, zakupilem UFC 2010 zrobilem konto GOLD na XBL, ale aby grac online musze sciagnac jakis pliczek z aktualizacja z xbl a to kosztuje te punkty live, chyba 180. czy jest mozliwosc aktualizacji gry bez kupowania punktow?? np pendrive

2. Lotnik421 Xbox One

3. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Jezeli masz orginal z tylu na ksiazecce masz kod. jak bedziesz mial wlaczona konsole wejdz w guide na maxa w lewo chyba i masz zrealizuj kod. wpisz go a ta aktualizacja sciagnie ci sie za darmo. :) A takie pytanie z mojej strony zebu nie zakladac tematu. Ja tak sciaglem ale dysk mi se popsul i musze wyslac na gware. czy mozna jakos odzyskac ten kod zebym mogl jeszcze raz sicagnac.?

Wczytywanie...

Poleć forum