1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 2010-opinie itd

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Masownik, Maj 17, 2010.

1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Witam
    jako ze premiera swiatowa jest za tydzien a na dniach pojawi sie juz na torrentach..
    Demo juz krąży prosze o wszelkie opinie co poprawiono co zmieniono..i jak z grafika??wszelkie opinie mile widziane..
    Ps.do Moderatorow..prosze zostawic temat bedzie gotowy juz jak gra wyjdzie;)
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Grałem w demo gra wydaje się bardziej dynamiczna przynajmniej w parterze, można dodac do tego uniki, więcej animacji, walka przy kratach świetna tak samo klincz w przypadku gry human vs human klincz skutkował minutowym szarpaniem a co dopiero parter w przypadku UFC 09 były to zazwyczaj szybkie nokauty.

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    cieszy super duża lista zawodników w tym nawet polak w grze jest ;) - Soszyński

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Jest kilka zmian, ale to podrasowane UFC2009, na pierwszy rzut oka nie widać różnicy. Ja czekam na MMA od EA

Głupszego postu chyba nie dało się napisać. gamertag SHOGUN KRK, mam ufc 2009 na półce, a 2010 grałem w demo i to jest podrasowana 1 część, ale zawsze znajdzie się grono ' podniecaczy ' którzy są chętni zapłacić producentowi za to samo drugi raz. Oczywiście ty nawet do 'podniecaczy' się nie zaliczasz bo jesteś piratem = złodziejem i twój zakup ogranicza się do płyty verbatim.

Pozdrawiam

6. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    shogun widac ze nie miales doczynienia z ufc09 i demem 10, gra powala na kolana

7. PioSza

PioSza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No dokładnie może się tego tak nie odczuwa odrazu ale po dłuższym pograniu widać zmiany. Ciekawe czy EA Sports MMA przebije nowe UFC.

8. maniakalny_666

maniakalny_666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    w demko UFC2010 jescze nie grałem ale namiatam jeszcze póki co w UFC2009 chociaż już bym przeszedł na 2010 albo EA MMA bo jest tam Fedor Emalienko :) wie ktoś czy w UFC 2010 jest też Fedorek ;) ??
    aa i wie ktoś kiedy jest premiera EA MMA <yeye>

9. Hawok

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Heavyweights:
    Brock Lesnar – 77
    Frank Mir – 77
    Cain Velasquez – 77
    Shane Carwin – 76
    Minotauro Nogueria – 76
    Junior Dos Santos – 75
    Gabriel Gonzaga – 74
    Andrei Arlovski – 74
    Fabricio Werdum – 74
    Antoni Hardonk – 74
    Cheick Kongo – 74
    Brandon Vera – 73
    Todd Duffee – 73
    Mark Coleman – 72
    Pat Barry – 72
    Stefan Struve – 72
    Mirko Cro Cop – 72
    Heath Herring – 72
    Justin McCully – 71
    Eddie Sanchez – 69
    Mostapha Al Turk – 69
    Kimbo Slice – 67

Light-Heavyweights:
    Lyoto Machida – 78
    Anderson Silva – 78
    Shogun Rua – 77
    Rampage Jackson – 76
    Vitor Belfort – 76
    Dan Henderson – 76
    Thiago Silva – 76
    Rashad Evans – 76
    Rich Franklin – 75
    Wanderlei Silva – 74
    Michael Bisping – 74
    Tito Ortiz – 74
    Forrest Griffin – 73
    Brandon Vera – 73
    Ryan Bader – 73
    Luiz Cane – 73
    Steve Cantwell – 73
    Matt Hamill – 73
    Jon Jones – 72
    Mark Coleman – 72
    Wilson Gouveia – 72
    Chuck Liddell – 72
    Krzysztof Soszynski – 71
    Jason Brilz – 71
    Keith Jardine – 70
    Stephan Bonnar – 69

Middleweights:
    Anderson Silva – 78
    Nate Marquardt – 77
    Chael Sonnen – 76
    Yushin Okami – 76
    Demian Maia – 76
    Dan Henderson -76
    Vitor Belfort – 76
    Rich Franklin – 75
    Mike Swick – 74
    Wanderlei Silva – 74
    Michael Bisping – 74
    Yoshiro Akiyama – 73
    Kendall Grove – 72
    Chris Leben – 72
    Dan Miller – 72
    Martin Kampmann – 72
    Wilson Gouveia – 72
    Alan Belcher – 72
    Patrick Cote – 71
    Ricardo Almeida – 70
    Nate Quarry – 70
    Denis Kang – 70
    Drew McFedries – 67

Welterweights:
    Georges St-Pierre – 79
    BJ Penn – 78
    Jon Fitch – 77
    Josh Koscheck – 76
    Matt Hughes – 76
    Thiago Alves – 76
    Sean Sherk – 76
    Matt Serra – 75
    Mike Swick – 74
    Dan Hardy – 74
    Paulo Thiago – 74
    Diego Sanchez – 74
    Karo Parisyan – 73
    Carlos Condit – 73
    Martin Kampmann – 72
    Amir Sadollah – 72
    Dustin Hazelett – 72
    Dong Hyun Kim – 72
    Marcus Davis – 71
    James Wilks – 71
    Frank Trigg – 71
    Chris Lytle – 69
    Anthony Johnson – 69

Lightweights:
    BJ Penn – 79
    Kenny Florian – 77
    Frank Edgar – 77
    Tyson Griffin – 77
    Gray Maynard – 77
    Sean Sherk – 77
    Matt Serra – 75
    Diego Sanchez – 74
    Nate Diaz – 73
    Joe Stevenson – 73
    Clay Guida – 73
    Spencer Fisher – 72
    Hermes Franca – 71
    Ross Pearson – 70
    Terry Etim – 70
    Cole Miller – 70
    Kurt Pellegrino – 70
    Joe Lauzon – 70
    Efrain Escudero – 69
    Caol Uno – 69
    Dennis Siver – 69

10. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    no dokladnie..
    A wlasnie jestem na oficjalnej stronie i widze ze pozmieniano jakos te style sa wpsiane w strengths : a tam miedzy innymi judo,submissions,knockout power,kimura,conditioning,wrestling,striking,bjj,boxing,kickboxing..duzo tego hmm

polecam stronke
    http://www.ufcundisputed.com/#/home

filmik z kariery nawet ok widac dodali trening w ochraniaczach pokazali kawalek walki dodane wazenie wywiady po walce itd..wszystko tka jak prawdziwa gala UFC jesli ktos oglada to bedzie wiedzial..moze byc naprawde gruuboo... byle dodali nieco wiecej sladow walki na twarzy zawodnika;)

11. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    ahahahahahahhahaahahahahahahhaahahhahaa krótko wyjaśniłeś sytuację xDDD

co do gry, jeśli będzie taka jak 09 to nuda nuda i jeszcze raz nuda, ale po opiniach widzę, że niby coś się tam zmienimy. zagram, obczaje kimbo, i zobaczymy czy nudne czy nie xDDDD

12. mesmi8

mesmi8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak dla was UFC 2009 to nudna gra to musi być z wami coś nie tak..Chyba że nie mieliście z kim grać i tłukliście SI w singlu,jak tak to sory. ;) Ja już zamówiłem,po demku stwierdzam że gra jest o jakieś 20% lepsza od poprzedniczki,głównie dzięki nowym ciosom i "żwawszej" rozgrywce. Mam nadzieje że THQ popracowało nad swoimi serwerami i nie będzie tak lagować jak w 2009. Giera kozak!

13. Hawok

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety trzeba zrobić swojego fagasa w Karierze ..., ale na szczescie możemy wiecej rzeczy dodawać!! i to mi się podoba więc im wybaczam :)

Można wybrać sobie

+ Przywitanie przeciwnika jak sędzia przez mikrofon zasady mówi, możemy kozaczyć i się nie przywitać, podajemy 1 ręke, podajemy 2 ręce i taki ukłon jakby i pare innych.
    + Gdy spiker woła nasze nazwisko to skaczemy i sie witamy z fanami ;) albo jesteśmy powazni i tylko ręke do góry dzwigniemy
    + Gdy wygramy walke to też można 4 "cieszynki" wybrać jak się ma zachowywać nasz zawodnik po walce

Poźniej jest filmik jak Trener z obsadą do nas mówi ze mamy uważać w amatorskiej walce jaką zaraz stoczymy. Udało mi się ją wygrać i kolejny filmik :) ekipa gratuluje mi że awansowałem z amatorów do profesionalistów i zaczynam walke z PRO kolesiami.

Aktualnie mam zakontraktowaną walke z numerem 27 jakimś:p cieniasem

14. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi się kariera nie podoba ponieważ jak kolega wcześniej napisał trzeba zrobić swojego fagasa a ja nie mam takiej ochoty chciałbym pograć kimś innym... Co do zwykłej walki to są szybsze i ciekawsze a co do robienia dźwigni i uwalniania się z nich to powiem tak jak ja robię dźwignie chłop się uwalnia, jak on mi robi to ja nigdy się nie uwalniam i zawsze przegrywam:(

15. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mam pare pytań bo w poprzednią wersję nie grałem

W karierze, jak mam do walki kilka a czasem kilkanaście tygodni, to co najlepiej robić?
    Co jest najbardziej efektywne?
    Treningi, sparingi?

Są tam również 2 statusy wyrażone w procentach.
    Chodzi tam chyba o kondycje i zmęczenie
    Jeśli dojdzie do 100% lub będzie blisko to koniecznie musze robić przerwe czy niekoniecznie?
    Fajnie jak ktoś opisze jak przebiega jego trening pomiędzy walkami
    Pozdrawiam

16. `ToniDi

`ToniDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z mazur
    siema wlasnie co z tym treningiem caly czas mi uciekaja skille (offense kicks,submission wszystkie praktycznie) nie wiem o co chodzi czy to przez przetrenowanie czy jak odrazu mnie zamulila ta gre przez to ***os...Niech ktos da dobry plan jak najlepiej przygotowywac sie do walki w ciagu tych 11 dni...pozdr!

17. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pomogę wam ;)

Tu nie chodzi o przetrenowanie za bardzochociaż to się przekłada na to ale po kolei.

Spadają wam skille ponieważ zwiększacie tylko pewne rzeczy a nie wszystko po trochu. Jak włączycie trening to macie pod każdym skillem żółty pasek, który informuje was ile jeszcze zostało do spadnięcia punktu z danego skilla, można to naprawić właśnie przez sparingi i dodawanie do tych co spadają punktu. Tę grę trzeba rozgryźć a potem żaden przeciwnik nie jest trudny ;)

Na początku powiem tak
    -tworzycie sobie postać i przez 3/4 walki walczycie w amatorach, wtedy zwiększają wam się skille a przy okazji żadne w tej grupie skille nie spadają.
    -przechodzicie do zawodowców i przez te 11 dni trenujecie wraz z odpoczynkiem aby fatigue(zmęczenie) nie doszło do 100% a jeżeli dojdzie to od razu odpoczynek.
    -patrzycie po prostu by ten żółty pasek był jak najwyżej i jeżeli jest to trenujecie camp invite i tak na zmianę.

Co do reszty to sami musicie opracować dobre przygotowanie ;) Ja zdradzać nie będę :p
    aaa i jeszcze jak przegracie walkę to skille ostro spadają niekiedy.

Jeżeli coś więcej pisać to odpowiem.

Jeszcze co do kariery, w tamtej części co była rok wcześniej to jak dostałem to szybko sprzedałem, tą zamierzam kupić bo jak widzę to gierka świetna jest, ale miało być na temat kariery:
    - na początku kariery jest rozmowa z trenerem, nawet nasza postać coś mówi :O bardzo duży plus, jestem po 4 walkach i jeszcze tego nie było no ale może będzie.
    - miały być wywiady itd. na razie tego nie dostałem ale to za wcześnie jeszcze. Za to można znaleźć się na okładce gazety, dostać propozycje od sponsora(a od razu nowe ubrania).
    - walki są bardzo dynamiczne i prawie w 100% przekładają się na rzeczywiste walki z niektórymi wyjątkami.
    - ogromna ilość skillów.
    - rozmowy z trenerem ciekawe i bardzo fajna sprawa.
    - tak jak mówiłem zaczynamy od zera by stać się bohaterem czyli zdobywamy prestiż, popularność, uczymy się od samego początku skillów(normalnie nie można ich użyć dopiero po wyuczeniu, chociaż nawet trochę na starcie ich jest).
    - Trzeba się pilnować bo podobno można dostać kontuzji ale tego do końca nie jestem pewny
    - grafika jest bardzo dobra widać jak ktoś oberwie to się zwija na twarzy :p próbuje czasami robić dobrą minę do złej gry ^^ 100x lepsza grafa niż we wcześniejszej części
    - tu mało jak na razie widziałem krwi, otarć na ciele we wcześniejszej części było tego więcej.

Jak coś mi się przypomni to znów powiem :) a jak coś to pytać.

18. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak to jest z ta przegraną walką. Powiem szczerze że jak przegrałem ostatnio to wyłączyłem grę żeby się nie zapisało. Można po przegranej walce(nie wychodząc z gry) odczytać save czy się savuje automatycznie i dopisuje walka jako przegrana i nic nie można zrobić?

Jak to jest z tymi klinczami i powaleniem. Wiem jak to robić etc, ale co robić najczęściej żeby wyrządzić większą krzywde przeciwnikowi.
    Jak już np go powale to zawsze staram się go 'dosiąść' i próbować go okładać rękami z użyciem LStick. Niestety często to zawodzi i po chwili on mnie odpycha etc

Jakieś wskazówki co do walki tez się przydadzą :)

19. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co do przegranej walki to nie wiem jak to jest. Ja jak przegrywałem to nie wyłączałem :p 3 razy zakładałem postać ale teraz już nie zamierzam.

Hmm trzeba się uczyć ciekawych powaleń, ja teraz nauczyłem się jednego ciekawego i przeważnie wychodzi, a co do klinczów to duszenie bardzo go męczy, łamanie nogi, wyciąganie ręki to jak na razie tylko próbowałem chociaż bardzo dużo zabiera się również jak Ciebie powali i się oswobodzisz i leżysz przed nim, gdy podchodzi atakujesz jego nogę i czasami to wystarczy by wygrać ale tego zagrania trzeba się nauczyć.

Co do walki low-kicki są bardzo pomocne, stosowane razem z uderzeniem ręką zabójcze :p

20. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    co do tych kopniec w glowe jelsi chodzi o kariere to musisz nauczyc sie tych uderzen na campie..dopiero ebdziesz mogl kopac na glowe to jest ktorys level chyba...
    a Ja ciagle podbijam moje pytanie
    co do treningow na campach..jak np cwicze duerzenie piescia wystawia mi lapki to uderzam i dostaje punkty za ciosy normalne i specjalne..ale jesli wlasnie chodzi o kopniecia itd..to jak to robic kopie po tulowie uderzam tymi specjalnymi kopnieciami i nie dostaje wogole punktow o co kaman??

21. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie zgodzę się. Nie jest nużąca jak już przejdziesz do ufc to tam dopiero zaczyna się zabawa. Są rozmowy z Tobą po wygranej lub przegranej w zależności, możesz wyzwać kogoś na pojedynek śmiejąc się z niego lub mówiąc dobre rzeczy tylko. Ja jestem po 18 walkach i jak na początku to była kaszka z mleczkiem to jak wziąłem sobie walkę z nr. 5 i tak mnie obił, że szkoda słów.

Wczytywanie...

Poleć forum