1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 2010 vs EA SPORTS MMA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez forall, Styczeń 9, 2011.

1. forall

forall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Ktoś grał w obie te gry i może się wypowiedzieć na ich temat. Zastanawiam się nad kupnem i ciekawi mnie, która byłaby lepsza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    UFC jest kosiorna, tylko nie mam tam Popa

4. lisek_92

lisek_92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ufc to tylko zawodnicy UFC a ea sports mma to zawodnicy biorący udział w innych turniejach. Ja osobiście mam ufc 2010 i no polecam gierkę , długa kariera dużo ciosów i kombinacji także polecam ale w ea sports mma nie grałem, widziałem tylko fedora na okladce:p

5. progumis

progumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I jedno i drugie jest ********* mi osobiście ciut bardzie podchodzi ea mma moze dlatego ze jest tam fedor emelianenko, Overeem a w UFC ich nie ma :/ no i troche latwiej sie nauczyc grac w ea mma

6. forall

forall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki panowie za info, niedługo urodziny to może jedną sobie sam kupie a drugą żonka :D

7. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    UFC wymiata,a co do fedora emelianenko idzie go stworzyc jako wlasnego zawodnika,Zajrzyj na strone Najlepszy poradnik gry UFC 2009 i 2010 undisputed PS3 XBOX :: Indeks

Wczytywanie...

Poleć forum