1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 3 gra w parterze

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez drogba_25, Grudzień 5, 2012.

1. drogba_25

drogba_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam pytanie odnośnie sterowania padem w tej grze w parterze, bo jak wyciągam jakąś kimurę czy robię dzwignię to pokazuje się ośmiokąt i czerwone i niebieskie kreski po nim latają co trzeba zrobić żeby unieszkodliwić przeciwnika bo jeszcze nigdy mi się nieudało

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moze obejrzyj tutorial to by Ci wyjasnilo... trzeba swoj pasek pokryc z paskiem przeciwnika krecac w prawo lub lewo prawa galka jezeli chcesz poddac przeciwnika, jezeli sie bronisz nie mozesz dopuscic do pokrycia sie tych paskow

4. drogba_25

drogba_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ogladałem tutorial, aleze 100 razy próbowałem pokryć te paski i nic, czy czasem nie trzeba czegoś wcisnąć podczas "pokrycia się pasków" ?

Wczytywanie...

Poleć forum