1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 3 - Opinie

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez MrDraiger, Luty 5, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tylko i wyłącznie opinie. Gra w sieci bla bla bla i tak dalej. Jak wypalicie w pocie czoła verbatima z UFC Undisputed 3 i będzie działał możecie się podzielić opiniami, myślę że wyraziłem się jasno.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Bede pierwszy, jestem po godzinie gry:
    Wrażenia naprawde dobre.. z trybów mamy kariere, pojedyncze walki,jakis turniej ale nie sprawdzalem jescze..
    Grafika jest jak by lepsza wzgledem dema albo tylko mi się tak wydaje..ale nie ma co sie czepiac grafiki jest naprawde dobra.widać krew nie tylko na twarzy ale jak scieka na klate itd obrazenia są fajnie zrobione
    Kolejna sprawa wejscia do ringu odwzorowane jak na galach UFC cała ta otoczka ( dodali kilku sędziów ktorzy biorą udział w galach UFC)
    Liczba zawodników jest ogromna i są bardzo dobrze odwzorowani z tymi realnymi, mozna np zobaczyć w Pride niektórych i w UFC że w Pride jesczze nie posiadali niektorych tatuaży..
    Sam Pride to legenda wprawdzie ring to taki niby oktagon bo ani liny nie reaguja mogli troszke lepiej go dopracować, ale to co sie na nim dzieje to juz wojna soccer kick na glowe itd bajeczne
    Gra pewnie pokaże swoje oblicze jak się bedzie grało ze znajomymi
    kariery narazie nie ruszylem więc sie nie wypowiem to taka recenzja na gorąco..ide grac;)

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ja mogę napisać raptem parę swój. Nowy system wykręcania gnatów zupełnie nie przypadł mi do gustu.
    Pride wnosi wiele innowacji jak choćby walenie w głowę leżącego, zatem czekają mnie długie wieczory z tym typem rozgrywki, natomiast UFC przez te "uproszczenia" straciło na klimacie.

5. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Oceniac gre po godzinie to tak jakby oceniac kobiete tylko po twarzy..mi sie podoba,sa plusy i minusy,ocene gry wydam dopiero po sprawdzeniu multi.Pozdrawiam

edit1: czasem w grze wystepuje bug,jesli przeciwnik lezy na plecach i chcesz go zaatakowac ze stojki(wykonac rzut na niego)to mozesz przez niego przeleciec:(

edit2: dodali 2 nowe wagi ktore uwazam i tak nie sa nikomu potrzebne to po primo,duo jest tryb pride-wszystko ladnie pieknie ale ja sie pytam: GDZIE JEST FEDOR?!?!zawiodlem sie strasznie..w kazdym razie gram w to kolejny dzien i mam dosyc mieszane uczucia takze wstrzymam sie z opinia

6. WieczorniX

WieczorniX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jestem po ok 3godzinnej nawalance z kumplem (tylko tryb exhibition, player vs player), który ma tyle skilla i doświadczenia z poprzednimi odsłonami co ja i obydwaj stwierdziliśmy, że czekają nas jeszcze długie chwile z tą grą. Jest naprawdę dobra, bardziej dopracowana pod względem mechaniki walki, przez co pojedynki są widocznie bardziej dynamiczne i płynne. Wielki plus za możliwość nokautu technicznego lowkickami, czego bardzo mi brakowało w poprzednich odsłonach. Dodali sporo modyfikacji do wyboru w pojedynkach typu: tryb symulacji (bardziej realistyczny), tryb gdzie zrównane zostają statystyki obydwu graczy itp. Mieszane uczucia mieliśmy co do nowego systemu dźwigni - niby ma być bardziej sprawiedliwy, niby jakoś tak dziwnie, wydaję mi się, że da radę do tego przywyknąć. Tryb Pride - MISTRZOSTWO, skopać leżącego zawodnika po twarzy - BEZCENNE... :)
    POLECAM KAŻDEMU!!!

7. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    ja juz w to rznalem cala noc bo bylem taki zajarany,ale gra wcale nie jest taka jak sie spodziewalem nowy system konczenia dzwigni to kupa na kolkach,stary byl mniej czytelny ale o niebo lepszy,dodam ze ten z EA MMA jest o wiele lepszy...nie popisali sie jak dla mnie...kolejna wada to ciosy strasznie trudno sie precyzyjnie kontruje jak i uderza,com wychwytuje wiekszosc naszych ciosow,rowniez zauwazyle ze wyeksponowane sa qlownie dobre cechy prawdziwych fighterow a slabsze w tej grze sa mocniejsze od prawdziwych dziwne dla mnie...zasieg ramion tez za wiele nie zmienia...gra wyglada ladnie i jest dynamiczna ale calosc nie gra czegos jej brakuje moim zdaniem...zauwazylem tez,ze nie ma jasnego sposobu na wygranie walki,prawie za kazdym razem kiedy wygrywam to w inny sposob,chile temu dzialal klincz na tym zawodniku a na reematchu juz nie...mimo to gra wciaga,ale mialem nadzieje na wiele wiecej,szczerze bardziej podoba mi sie ufc 2010...a o wiele lepsza kariera jest w EA MMA i mowie to z wielkim zalem bo jestem wielkim fanem serii ufc:(dodam,ze w ufc 2010 gram spokojnie na expercie a w ufc 3 na srodkowym poziomie trudnosci,wyzej ani nizej nie probowalem narazie...pozdro

8. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a ja mam pytanie z inne paki

Czy UFC bedzie w Polskiej wersji językowej ? bo wiadome jest ze jest Polski wydawca CD Projekt ale czy zrobią Polskie napisy ? wiecie moze cos o tym Panowie ?

9. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi tam się gra bardzo podoba:p szkoda,ze kariera była taka krótka i w sumie łatwa (grałem na experienced-więc trudno nie mogło być aż tak:p). Dzwignie są trochę dziwnie,ale na szczęście podczas kariery mało kto je robił, ja sam tego nie używam więc było si. walka bardzo dynamiczna:D co do jednego sposobu wygrania walki o ktorym pisał venom to się z lekka nie zgadzam.. przynajmniej na experienced moje walki były prawie takie same.. ale i tak oceniam gre na bardzo dobrą:)
    Mam pytanko.. czy ktoś już skończył kariere? czy tak jak ja nie możecie grać swoją postacią np w walkach player vs player? można to jakoś włączyć albo coś? hah nie chce zegnać się z moją postacią :D

10. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Kwestia gustu, mimo, że poprzedni opanowałem dosyć dobrze, to ten mi nie przeszkadza.

Jeszcze tego by brakowało, żeby komp dawał się obijać jak śmieć. Poza tym nie jest to wcale takie trudne, poczytaj wskazówki w grze i wyczuj moment.

To jest minus? Boże, a potem gadają, że gry są monotonne.

To nie wiem jak ty grasz, ja na ultimate spokojnie wygrywam walki.

P.S. Swoje ogólne wrażenia jeszcze opiszę, póki co muszę dokładniej zagłębić się w tryby gry.

11. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Daje rade spokojnie wygrać na ultimate, tylko nie można bez sensu nawalać ciosów+LB, jak w poprzednich częściach, tylko stosować uniki.

12. hany237

hany237 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi osobiście brakuje Fedora w PRIDE i Hectora Lombarda w UFC. Ogólnie gra jest bardzo dobra, zdecydowanie lepsza niż je poprzedniczki :)

13. Burdi

Burdi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomimo wielkich obaw po kiepsko przygotowanych zapowiedziach, na szczescie odetchnalem z wielka ulgą - gra jest rewelacyjna. Jako, że interesuję się tym sportem to ostro katowałem zarówno obie poprzednie edycje UFC jak i EA MMA. W UFC zawsze na plus był ogrom ciosów, licencji itp. natomiast w EA MMA przebieg walk był o znacznie bardziej zbliżony do tego co ma miejsce w rzeczywistości. Nowe UFC jest jakby kompromisem pomiędzy realizmem, a ogromem UFC. Zacznę od tego co mnie osobiście cieszy najbardziej, mianowicie:
    - Tryb symulacji i wyższy w stosunku do poprzedniczek poziom trudności. W 2010 jak i 2009 po byłem w stanie byle leszcem rozjechać kązdego kozaka na najtrudniejszym poziomie, w "trójeczce" już na środkowym poziomie trudności zdarza mi się dostać bęcki, co wbrew pozorom bardzo cieszy, bo walki są emocjonujące dzięki temu, a i rekord zawodnika wygląda realniej. Do tego tryb symulacji, który mocno ogranicza staminę i zmusza do bardziej taktycznego podejścia do walki - rewelka.
    -Zmiany w karierze - w końcu treningi są przyjemniejsze, nie trzeba tyle ich młócić, nie zmniejszają się statsy, a przede wszytkim nie zasypuje nas góra tabel, tekstu i innych nikomu niepotrzebnych pierdół. Zamiast tego mamy sprawną, zaopatrzoną we wszystkie niezbędne opcje karierą, która skupia się przede wszystkim na walczeniu, a nie na patrzeniu napis LOADING.
    -Nowy system dźwigni - wielu osobom się nie podoba, ja uważam, że zastąpienie debilnego kręcenia gałką, w której zawsze wygrywa ten co masturbuje się więcej, szybką minigierką wymagającą odrobiny zręczności i finezji za rozwiązanie jak najbardziej na plus. W końcu można fajnie pograć nie tylko strikerami, ale i zawodnikami specjalizującymi sie w bjj.

To tak z grubsza. Oprawa, jak pisano wczesniej, zmieniła się na plus, choć razi nieco fakt, że spora część animacji została żywcem wyciągnieta z poprzednich gier. Ponadto warstwa muzyczna również nie powala na kolana, ale przecież nie to stanowi istotę tej gry. Grę polecam wszystkim fanom MMA, jak i graczom lubiącym tego typu rozrywkę, nie bojącym się przy tym nieco bardziej skomplikowanej zabawy (pomimo możliwości uproszczeń w sterowaniu to kompletny nowicjusz będzie potrzebował nieco czasu na wdrożenie się). Ode mnie mocna 9!

14. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Wszystko by było fajnie ale tryb kariery jest kompletnie skopany. Po pierwsze treningi, wątpię żeby bez połamania pada dało się zrobić max na którymś z nich. Mój zawodnik jako kickboxer ma problem przejśc stand up spar nie mówiąc o reszcie. Z bilansem 11-0 i pasem przechodzę do UFC, jako pierwszy przeciwnik Cro Cop na 12 miejscu. Nie jest tajemnicą, że od tego pana wystarczy zebrać ze 2, 3 strzały żeby być totalnie zamroczonym bądź znokautowanym. Nie jest tajemnicą, że chociaż przy tajskich hi kickach na 2 poziomie moje ciosy nie robią na nim większego wrażenia a nawet jeśli uda mi się już go zamroczyć i tak się w jakiś magiczny sposób obroni od poddania bądź TKO. Chyba po prostu trzeba wrócić i bronić pasa z 12 razy to może z bilansem 23-1 będę godny wystąpienia w UFC. Trudność trudnością ale bez przesady. Więcej sobie nerwów napsujesz niż pograsz. Chyba porzucę karierę i pogram w inne tryby gotowymi zawodnikami.

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Osobiście gram na poziomie (2 od dołu) Expert (bo ultra zablokowany był .. czy jakoś tak). I mój bilans wynosi 24-4. Szczerze powiedziawszy liczyłem, że będzie mi znacznie znacznie trudniej. EA MMA było trudniejsze..

Ogólnie w grze kichowato jest zrobione trochę odczucie poweru ciosu.. W sensie troszkę mało krwi się leje. Niektóre ciosy wchodząc czysto powinny na prawdę dużych szkód narobić..

Co do tych treningów to też uważam, że są koszmarne.. Przeważnie dawałem na Auto. Jedynie ciosy manualnie się uczyłem. Trochę openingi zmaszczone przed walką :( prawie w ogóle nie słychać muzyki podczas openingu i taka strasznie okrojona.

Gierka jak dla mnie jest najlepszą (chociaż małe błędy ma) jak chodzi o UFC,MMA.

Godna ocena 9/10.

PS. Mogli z myśleć jakąś fajną fabułę do kariery coś ala FNC tylko znacznie dłuższe.

16. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Gra jest super, napewno lepsza niż jej poprzedniczni, dużo kombinacji ciosów i wg. Nie interesuje mnie SinglePlayer w takich grach, Najważniejsza jest rozgrywa na dwóch która jest super zrobiona i Multiplayer.

17. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mnie sie gra tez podoba, widac poprawe ciosow na ktore narzekalem po grze w demo, kariera mi odpowiada lepsza niz w poprzednich czesciach kiedy to byla durna, ps mam kod na alistaira overeema, jesli ktos chce sprawdzic czy u niego tez bedzie dzialac to pisac pw to wysle

18. Floroflores

Floroflores Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gierka kozak. dużo nowych myków . PS. FEDOR =**** , za słaby jest

19. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Emelianenko jest słaby?? Polecam lód na czoło. Jak zrobić w trybie kariery tą płachtę z reklamami która wisi za tobą w momencie przedstawiania??

Gra dla mnie jest dużo lepsza od poprzedniczki chodź i tak jeszcze trochę za bardzo śmierdzi drewnem w octagonie. Świetny nowy sposób dźwigni, mini gierka bardzo przypadła mi do gustu.

20. bochun1990pl

bochun1990pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dźwignie zostały fatalnie rozwiązane dla parterowcow to istny koszmar

21. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    koszmar to był jak przez sub, wygrywali na live nie ci co potrafią grać tylko ci co potrafią szybko kręcić gałą

Wczytywanie...

Poleć forum