1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 3 pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gta04eflc, Kwiecień 24, 2013.

1. gta04eflc

gta04eflc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    Witam.
    Mam pytanie gram sobie w ufc juz mam koncowke osiagniec zostaly mi same online i jedno sekretne ktorego nie moge przejsc oto one:
    Running a Clinic - 35

Transition to all of the ground positions.
    nie wiem o co w tym chodzi. Prosze pomocy mecze sie z tym juz dlugo. wiem tylko ze cos w parterze mam zrobic we wszyskich pozycjach ale nie wiem jak i jakim zawodnikiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 osoba to lubi.
  4. gta04eflc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    dzieki przyda sie moze to wkoncu zalicze :) a ty masz juz to osiagniecie?

5. czaaki

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak, już je zdobyłem i właśnie chyba pomogły mi komentarze użytkowników pod tym co wkleiłem.
    Tu masz wszystkie pozycje:
    Mi brakowało Back Mount Face Up Body Triangle i zrobiłem to Andersonem Silvą.

1 osoba to lubi.
  6. gta04eflc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    pomogles ale zostalo mi jeszcze troche napisze ile prosze przetlumaczcie to jakos bo nie wiem o co chodzi albo jakis filmik dajcie z pozycjami w parterze
    Tyle mi zostalo:

North South (Major Transition from Side control)
    Side Control Back (Major Transition from back clinch)
    Sprawl (Minor Transition from Side control back)
    Back Mount Face Up (Major Transition from Side Control Back)
    Back Mount Face Up Body Triangle (LB and Minor Transition in Back Mount Face Up)
    Back Mount (Opposite direction Major Transition from Side Control back)

Bottom

Butterfly ( + Minor Transtion from Side Control bottom)
    Rubber Guard ( + Minor Transition from Full Guard Clinch, Bottom)

The Crucifix can be done by Maia, the Salaverry can be done by GSP, butterfly is possible by Damien Maia and Rubber Guard I found is possible to do with BJ Penn.

7. czaaki

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Major transition
    Minor transition

Wchodzisz sobie w practice, wciskasz start i wybierasz position change, przechodzisz do zakładki ground. Wtedy sobie patrzysz na pozycje, które sa ci potrzebne, np.
    Wybierasz pozycję, która jest w nawiasie i z niej robisz odpowiednie przejście do pozycji, którą chcesz osiągnąć.
    Każdą pozycję sobie możesz w taki sposób sprawdzić żeby wiedzieć jak co wygląda.
    Żeby przejść do Back Mount Face Up Body Triangle pamiętaj żeby przytrzymać LB.
    Butterfly i rubber guard to pozycje z dołu, czyli ty jesteś plecami do maty. Butterfly to pozycja, w której zawodnik na dole opiera stopy na biodrach przeciwnika i kolana ma na zewnatrz. Rubber guard to pozycja, w której zawodnik na dole zakłada na kark nogę przeciwnikowi i przytrzymuje ręką.
    W practice wszystko sobie zobaczysz.

8. gta04eflc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    dzieki udalo sie brakowalo mi
    Rubber Guard ( + Minor Transition from Full Guard Clinch, Bottom) i jeszcze 1 ale nie pamietam dzieki za pomoc:)

Wczytywanie...

Poleć forum