1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 3- wrazenia po demku?

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Masownik20, Styczeń 25, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Dzisiaj miało sie ukazać na live demko UFC, niestety nie mam okazji sprawdzic. Bardzo mnie ciekawi jak demko wypada..Prosze o opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    nie ten dział, a po za tym Demko pojawiło się wczoraj!

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to skoro wczoraj to czekam na jakies opinie

5. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bardziej dopracowana, nie ma sytuacji gdy cios leci w powietrze a zawodnik pada na glebe. Lepiej wyglądający zawodnicy i wg mnie troche mniej krwi oraz uszkodzeń ciała. Ale to moze dlatego ze zagrałem tylko kilka razy. Tak ogólnie to lepsza niż 2010

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a jak wyglada sprawa z dzwigniami?? Lepiej niz to kręcenie gałka na pałe??
    Grafika lepsza niz we wczesniejszych czesciach??
    Szkoda ze krew pomniejszyli i obrazenia:(

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Dźwignie lepsze. Grafa lepsza. Realizm mniejszy(mała siła kopnięć). Co do krwi nie zgodze nie, jest lepsza (nie tylko na twarzy tylko "cieknie" na ciało). Poziom trudności wydaje mi się za wysoki. Porzezam wiecęj to coś dopisze

8. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    zamroczenia widzialem ze są poprawione na filmikach.. Nie odczulem zeby byly slabsze no ale to ocena tylko po filmikach.. czekam na dalsze recenzje

9. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    jak dla mnie totalny wymiatacz. Nie mogłem doczekać się tej gry, a teraz będę no lajfił z demem ^^ Ilość zmianw stosunku do 2010 jest porażająca ! Płynność animacji i kombosów to coś pięknego, do tego wejścia na ring, steardowny i wszystko to, czego brakowało w poprzednich częściach, a odbywa się na galach. Ogromna ilość nowych ciosów i chwytów (w ciągu paru walk już zdążyłem wykonać 2 nowe rzuty i wskoczyć na masę nowych pozycji) , sterowanie jest przyjemniejsze, łatwiej jest wyjść z clinchu i trzeba uważać , żeby blokować możliwość zmiany pozycji bo potrzeba do tego więcej uwagi niż w 2010. Piękne jest to, jak ktoś wyżej napisał, że gra jest bardziej dopracowana. Teraz jak uderzasz z łokci, to ewidentnie widać , że delikwent przyjmuje łokieć na ryj i nie trzeba się zastanawiać czy aby nie bijemy pięściami :p grafika również zrobiła ogromny postęp, szczególnie można zauważyć to przy obiciach części ciał, twarzach i lejącej się krwi. Gra jest o 300% dynamiczniejsza, to co się teraz dzieje na ekranie to poezja, a dynamika rzutów jest genialna, czuć w nich moc. Wisienką na torcie jest oczywiście tryb Pride, który jest genialny, aż chce się skakać po głowach ^^

Dla mnie must have, ogromna ilość zmian w stosunku do poprzedniczki, a to dopiero demo. Czekam na full wersje ,która będzie 100 procentowym geniuszem.

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja sie strasznie zawiodlem, jak dla mnie te ciosy wygladaja strasznie sztucznie i malo realistycznie, mam nadzieje jeszcze na poprawe, duzo lepiej wygladalo to w poprzednich czesciach, na plus to Pride, podoba mi sie mozliwosc bitwy na ringu, graficznie wymiata oraz nowe uproszczone sterowanie na plus i to duzy bo poprzednie czesci dla mnie byly bardzo trudne poniewaz w takie gry gram rekreacyjnie, licze na fajny tryb kariery i mala poprawe ciosow i to bedzie mega tytul

11. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Próbował ktoś walczyć z Jacksonem na najwyższym poziomie?? Na 20 walk wygrałem 2 lol

12. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    da sie to demko sciagnac z neta i wrzucic przez pena??czy tylko przez live-a??

13. Bumel

Bumel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    da sie na torrentach jest demo do pobrania

14. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a może ktoś podać link do demka bym sobie przetestował...
    i takie pytanie jesli mam pendriva a nie mam dysku czy da sie odpalić demko?? czy dysk jest potrzebny..prosze o pomoc
    Zdam relacje po zagraniu

15. futro

futro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @fangos77 - koleś po prostu opisuje wrażenia, a Ty od razu spinasz.

16. radcu19

radcu19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mińsk Mazowiecki
    grałemdziś w demko i powiem że myślałemże będzie lepsze . Wolę już bardziej ea sports MMa albo Fight Night Champion ale to tylko moja sugestia

17. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    tu masz linki
    https://rapidshare.com/files/1279494258/UFC_Undisputed3_Demo_XBox360_EPIDEMZ.NET.part1.rar
    https://rapidshare.com/files/1443177374/UFC_Undisputed3_Demo_XBox360_EPIDEMZ.NET.part2.rar
    https://rapidshare.com/files/3802979036/UFC_Undisputed3_Demo_XBox360_EPIDEMZ.NET.part3.rar
    https://rapidshare.com/files/1169253609/UFC_Undisputed3_Demo_XBox360_EPIDEMZ.NET.part4.rar
    musisz uzyc programu horizon zeby wrzucic to na pena,pen musi byc najpierw skonfigurowany przez xboxa i bedzie normalnie dzialac

gra jest niezla,tylko ostatnio spedzilem sporo czasu grajac w ea mma i teraz mam problem ze sterowaniem...ale gra wyglada i sprawia uczucie bardziej realistycznej niz stare 2010

18. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Pograłem troche przez pendriva i polecam duzo zmian o ktorych wyżej juz wspomniano, jednak troche grafika wydaje mi sie gorsza..nie wiem czy to wina dema czy jak...

19. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra przypadła mi do gustu bardzo przyjemnie się gra szczególnie na 2 padach z kumplem/bratem. Przyjemny system walki, dość ładnie zrobiona polecam.

btw. orientuje się ktoś czy dlc które otrzymuje się przy kupieniu pre-ordera można dokupić potem z xbox mark place ?

20. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    oczywiście pomijając fakt że gra jest lepsza od poprzedniczki, bardziej dynamiczna to jednak przy jednym mam niedosyt...być może poprawią to w full wersji, chodzi o powtórkę kończącego uderzenia...brakuje mi powtórki z uderzenia po ktorym przeciwnik pada...jest tylko uderzenie na deskach po którym walka się kończy...jaa bym również chciał zobaczyć na powtórce cios po którym delikwent zostaje oszołomiony :)

Wysłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk

21. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    gdzie jest to demko ? bo u mnie nie ma ani na XBL Polska ani na zagranicznym koncie :/

Wczytywanie...

Poleć forum