UFC Undisputed 3- wrazenia po demku?

radcu19

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij sobie z neta , nie trzeba z XBL
na ********** jest
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wrzuć ktoś linka :) przez to ACTA ciężko jest coś ściągnąć. sprawdzałem na torrentz.com ale nic nie ma.
 

Diter90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gdzie jest to demko ? bo u mnie nie ma ani na XBL Polska ani na zagranicznym koncie :/
Prawdopodobnie nie masz xbox live gold i dlatego nie masz dema ,gdyż dopiero po tygodniu można ściągnąć demo wyszło ~24 stycznia
 

Oski918

Użytkownik
Użytkownik
Demko jest MEGA :) Nie mogę przestać w nie naparzać.Prawie zawsze gram na PRIDE,bo lubię wykonywać Soccer kicki.Grałem na 2 poziomie trudności i muszę zmienić na 3 i zobaczyć jak będzie bo nie przegrałem żadnej walki.System dźwigni o WIELE lepszy niż w 2010,w którym nie umiałem ich ani wykonać ani obronić.Grę kupie od razu po WWE12,no chyba że po między jakąś używkę,albo tanią nówkę.Polecam każdemu.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oski spróbuj na najwyższym i napisz jak Ci poszło, ja dostałem taki wp#$%dol że masakra, 2 wygrane na 20 walk
 

Oski918

Użytkownik
Użytkownik
OK. To jutro zdam relację z najwyższego,bo teraz brat gra na X-ie a ja oglądam WWE Royal Rumble :p
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
@Rafau666
Na maksymalnym poziomie jest bardzo trudno szczególnie jak już ci dźwignie albo duszenie zacznie robić.
 

suchyPatyQ

Świeżak
Świeżak
Jako, że trudno jest naskrobać coś innego o tej samej grze, podzielę się zmodyfikowanym wpisem z mojego bloga:

Po odpaleniu dema naszym oczom ukazuje się ładnie wyglądające menu główne gry, którego zawartość nie zmieniła się zbytnio. Mamy chyba te same opcję co rok temu, w demie dostęp mamy jedynie do exhibition. Po wejściu w ten tryb szczęka mi opadła. Mamy do wyboru stoczenie pojedynku w oktagonie UFC oraz… na ringu legendarnej organizacji PRIDE! To tutaj na szerokie wody wypłynęli tacy mistrzowie jak Antonio Rodrigo Nogueira czy Wanderlei Silva. Znawcy tematu zapewne wiedzą o co chodziJ Co się z tym również wiąże walczymy na ringu oraz nieco innych zasadach niż te, które panują w UFC min. pierwsza runda 10 min druga i trzecia 5 min, w parterze dozwolone są ataki kolanami na głowę itd. Po wyglądzie wspomnianego Wanderleia Silva`y zaobserwowałem ciekawą rzecz. Mianowicie nie posiadał on swoich charakterystycznych tatuaży na przedramionach, więc czyżby były alternatywne wyglądy dla poszczególnych zawodników, różniących się od siebie w UFC oraz PRIDE? Kto wie przekonamy się już niebawem.

Sam genialny już w sobie system walki nie zmienił się wcale. Dodano jednak opcję sterowania zawansowanego (standardowe) oraz amatorskiego prostszej wersji, które tyczy się walki w parterze. Zamiast skosów i łuków poruszamy gałką po linii prostej. Dla nowicjuszy jak znalazł, gdyż szczególnie dla nich gra nie była zbyt łaskawa i potrafiła skutecznie odrzucać od ekranu telewizora. Teraz problem został rozwiązany i sprawdza się świetnie. Hardcorowiec zadowolony i casual da radę – jednym słowem wilk syty i owca cała. Standardowo dodano nowe ciosy, pozycje walki w parterze oraz bardzo przydatne uniki, które nie raz uratują nam skórę przed technicznym nokautem, co we wcześniejszych odsłonach było dość frustrujące oraz przede wszystkim dodano nowe dźwignie, którym teraz poświęcę osobny akapit.

W najnowszej odsłonie gry dostajemy zupełnie nowy system poddawania przeciwnika. Samą dźwignię zakładamy w ten sam sposób wciskając prawy drążek analogowy. Po wciśnięciu przycisku i podczas próby poddania, na ekranie pojawia się ośmiokąt, w którym znajdują się dwa pola. Aby wygrać walkę przez poddanie należy dostatecznie długo znajdować się swoim polem w polu przeciwnika. W praktyce jest to cholernie trudne i wymaga nie lada refleksu. Na niższych poziomach trudności miałem spore problemy z zakończeniem walki w ten sposób nie mówiąc już o wyższych poziomach trudności. Całe szczęście ja w swojej taktyce nie wykorzystuję dźwigni wcale więc przekształcenie tego elementu w ten sposób jakoś szczególnie mnie nie boli, ciekawe tylko co na to te osoby, które poddań używają.

Jeśli graliście kiedyś w starsze odsłony Smackdowna! to pamiętacie zapewne ludzika, który pokazywał jak bardzo dana część ciała jest uszkodzona. Zostało to teraz bardzo fajnie zaimplementowane do UFC Undisputed 3. Jeśli obijamy np. brzuch lub nogę przeciwnika kolor ludzika zmienia się na czerwony. Im więcej obijamy dane miejsce tym większe prawdopodobieństwo na zakończenie walki. Obijając lewą nogę przeciwnika doprowadziłem do takiego stanu, po którym po kolejnym kopnięciu rywala po prostu zwaliło z nóg i dało mi to szansę na szybkie wykończenie bezbronnego oponenta. Realizm pełną gębą! Mało? Obijając ciągle jedno oko przeciwnika sędzia przerwał walkę i zaprowadził go do lekarza aby sprawdzić czy ten może dalej kontynuować pojedynek. Czegoś tego jeszcze nie było. Jest to mała rewolucja, która dobitnie podkreśla, że diabeł tkwi w szczegółach. Nic tylko czekać na premierę i grać.
 

Oski918

Użytkownik
Użytkownik
OK no to podzielę się moimi odczuciami co do najwyższego poziomu trudności. Sorry że nie napisałem wczoraj ale nie miałem czasu.Pierwszą moją walkę na nim wygrałem.Zastanawiałem aż się czy to aby napewno jest najtrudniejszy poziom :p Wygrałem 10 walk i przegrałem 3.Wszystko załatwiłem przez KO lub TKO.Według mnie w parterze przeciwnik jest ok,to stójkę powinni mu troszkę poprawić :)
 

Oski918

Użytkownik
Użytkownik
sorry za offtop,ale mógłbyś suchyPatyQ podać nazwę swojego bloga?
 

Zmasowany

Świeżak
Świeżak
Panowie jak nagrac te demko?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest tutorial na forum !
 

Ivanow

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi jak wyłączyć te wkurzające podpowiedzi pojawiające się co chwilę i zatrzymujące bijatykę.
Przez to nie mogę dobrze przetestować gierki.

Da się w ogóle je wyłączyć??
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj gdzies w opcjach, na pewno jest, bo sam wylaczalem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ivanow

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie szukałem i nie bardzo to ogarniam.

Niech ktoś mi poda jak ta opcja się nazywa.
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
options==>> game options albo game settings nie pamiętam teraz a potem 3 napis w kolumnie chyba będzie coś z tutorial daj na OFF
 

Pevoccer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem wczoraj jedną walkę UFC (Pride przetestuje dzisiaj):
- ciosy nie mają mocy
- grafika baaardzo podobna do tej w poprzedniej części, żadna rewolucja
- łatwiej się zakłada dźwignie
 

Oski918

Użytkownik
Użytkownik
Grałem wczoraj jedną walkę UFC (Pride przetestuje dzisiaj):
- ciosy nie mają mocy
- grafika baaardzo podobna do tej w poprzedniej części, żadna rewolucja
- łatwiej się zakłada dźwignie
Wiesz grafika nie będzie się dużo różnić bo to jest dalej XBOX 360,więcej już raczej się z niego nie wyciągnie
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
oj da sie da sie, tylko THQ jedzie na starych silnikach tylko drobnie modyfikujac swoje gry wiec nie nalezy oczekiwac cudow
 

Do góry Bottom