1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 3 X360 Wrażenia z gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateo65, Maj 3, 2013.

1. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam o tuż jak ostatnio pisałem zamówiłem parę dni temu gre UFC Undisputed 3 (X360) i w końcu przyszła we wtorek przed weekendem majowym .
    Wrażenia z gry są pozytywne , bardzo fajna gra , dużo zawodników , świetne walki no i tryb pride który podbił moje serce bo ja kocham mma i dla mnie bez typowej nawalanki w mma nie ma miejsca na takie właśnie konfrontacje...
    A tu PRIDE i UFC w jednym do wyboru i ustawienia praktycznie takie że można przed samą walką ustawić nawet typ energi.
    W trybie PRIDE podają nam parametry zawodników w KG i CM no i też kwestia tworzenia zawodnika jest ciekawa .

Moja najlepsza walka to na poziomie średnim tym drugim po amatorze walczyłem Jon Jones vs Rampage Jackson i walka była w UFC i wygrałem w 2 rundzie w 2 minucie , zakładając dźwignię bo szczerze mówiąc na stójce z Jacksonem było cięzko wygrać .

Co do gry Player vs Player to na dwóch grałem z bratem i no miodzio było takich emocji nie dała mi jeszcze żadna gra.

Polecam ustawiać poziom trudności średni i zawsze sprowadzać przeciwnika do parteru bo wtedy można szybko zakończyć walkę .

Aktualizacja walk z dnia 03.05.13 godz 13:35 walka Zawodnik stworzony Arthur Magott waga cięzka i przeciwnik VS Brock Lesnar waga cięzka walka była PRIDE wygrałem z Lesnarem w 1 rundzie 5 minucie nokautem uderzenie nogą z wyskoku i dobicie reką ...

Pozdrawiam i polecam grę ..

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    do pisania opini sa odpowiednie tematy w dziale gry...

Wczytywanie...

Poleć forum