1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Undisputed 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MMA_Fighter, Listopad 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MMA_Fighter

MMA_Fighter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica/Londyn
    Jak sadzicie, czy polaczenie Pride i UFC okarze sie dobrym wyborem ? I jak po trailerach Wam sie podoba ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jak dla mnie Bomba ! mam nadzieje że mnie tak samo rozpier*** :)

demo ma wyjść w tym miesiącu więc czekam :)

4. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    :O Nie wiedziałem że w tym miesiącu wychodzi demko.No to czekamy :) A co do gry,to też mi się wydaje że będzie fajna

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ponad rok grania w UFC 201o i mam tylko jedno odczucie, ta gra nie jest w stanie mi się znudzić :) Śmiało mogę powiedzieć że to najlepsza bijatyka w jaką grałem. Brak paska życia, brak opcji grania na kapuchę (jak to bywa w Tekkenie) - liczy się tylko skill gracza. Nie mogę się doczekać na pełną wersje.

6. Oski918

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    No 2010 jest fajne. Ja akurat grałem na PSP bo nie miałem jeszcze XBOX-a.Niedawno kupiłem EA MMA i także jest dobrą grą.Jedyne co mi się nie podobało w UFC 10 to to że często były tzw. Random K.O,wiele razy mi się zdarzało że zwykłym lekkim atakiem potrafiłem powalić przeciwnika na matę.

7. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    W nowej części ciekaw jestem nowych duszeń, dźwigni no i nokautów low kickami. Ciekawe jak im to wyjdzie.

8. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja czekam na ciekawych zawodników takich jak Sokodyou, Goodridge lub Filho. Także na tryb kariery.

9. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Bardzo czekam na tą grę, a po ostatnich filmach z trybu kariery, jeszcze bardziej się niecierpliwię. Dla przypomnienia napiszę, że swoją drogę możemy zacząć od PRIDE, bądź WFA, a kończąc oczywiście w UFC. Do tego dochodzą oryginalne 'campy', świetna sprawa. Poza tym dodanie samego trybu PRIDE jest strzałem w dziesiątkę, w końcu będzie można zagrać legendami tej organizacji. Do tego wszystkiego dochodzą brutalniejsze zasady. Wracając do samej rozgrywki, cieszy mnie to, że w końcu będziemy mogli robić długie kombinacje ciosów, czy wygrać walkę poprzez niskie kopnięcia. Jak wiadomo, system dźwigni też uległ zmianie, w moim odczuciu na lepsze, mimo tego, że w UFC 2010 potrafiłem poddawać przeciwnika, to wiem, że dużo graczy miało z tym straszny problem. Co więcej? W końcu będzie możliwość unikania ciosów w parterze, a także zostaną dodane wprowadzenia do klatki, tak jak dzieje się to w rzeczywistości. Pozostaje więc czekać tylko na 24 stycznia, by wypróbować demo tej gry.

10. Dave_NS

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    7 kategorii wagowych i do tego 150 Fighterów zapowiada sie na prawde wyśmienicie : ) poprawione submissions na lepsze ! możliwosc kombinacji ciosów ahh :D jest na co czekac ! mam nadzieje ze 24 stycznia przy demie zrobie sobie tylko jeszcze wiekszego smaka na ta gre :)

11. Oski918

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Grrrrrrr A mnie akurat nie będzie w domu przez jakiś czas i demko pobiorę dopiero jak wrócę!! :p

12. Dave_NS

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Oski918
    spokojnie na pewno jak dorwe demko to zdam relacje :D

13. Oski918

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    No i jak demko? Dzisiaj wróciłem do domu,więc jutro pobiorę demko,bo dziś już mi się nie chce :p

14. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum