1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC Untisputed Klucze rzuty kariera

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kosa77, Kwiecień 17, 2010.

1. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Siemka.Mam takie trzy pytanka do was:
    1.Czy można wykonać w UFC 2009 Suplessa?(nie wiem jak to się pisze , ale wiem ze to rzut w zapasach ,którym automatycznie wygrywamy walkę.Oczywiście tylko w zapasach).A jak tak to jaką kombinacją klawiszy?
    2.Jak mam zrobić do końca klucz??Jestem w parterze i przyciskam prawą gałkę i potem klikam X,Y,A,B lub kręcę gałką i nic .
    3.Debilne pytanie , ale seryjnie nie wiem jak zrobić.Jak mam włączyć walkę w karierze??(Chodzi mi o to ,że jak stworze swoją postać i tą pierwszą walkę normalnie walczę , a potem przechodzi mi do menu kariery i nie wiem co zrobić)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kingthecrunk

kingthecrunk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BeRliN
    1. jesli stoisz, musisz prawą gałka od dolu do gory przez prawa strone ruszac i trzymaac przy tym LB, jesli dobrze pamietam :)
    2. X,Y,A,B tak jak robiles tylko, ze przeciwnik musi byc zmeczony troche no i oczywiscie przed łamaniem musisz przejsc w ta pozycje jakby miał zamiar juz mu łamac np. rękę to wtedy wciskasz jak najszybciej...w sumie mi to zadko wychodzilo ^^
    3. jesli Ci przejdzie do menu kariery to musisz wejsc na kalendarz i tam bedziesz mial w jakim tygodniu mozesz ustawic walke, lub trening .

4. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Są różne suplesy a ja chciałem taki zrobić , że kolesia podnoszę i go przerzucam .On chyba nazywa się Vertical Suplex ( po fachowemu)

5. kingthecrunk

kingthecrunk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BeRliN
    tak jak ja mowilem to robi tak ze stoi do niego brzuchem zaklada mu klamre i przerzuca przez siebie... wiem ze jesli grasz lesnar'em to jesli jestes w pozycji ze ktos ci wuzek na reke zaklada, ty stoisz a przeciwnik lezy, to jesli trzymasz LB i wywijasz garlka jak juz wczesniej pisalem potrafi go podniesc ze soba i go rzuca o mate...mozesz tez tak zrobic jak jestes na parterze w pierwszej pozycji, czyli posrodku i nie jak jestes od jego ciala tylko przy, to tez mozesz go podniesz tak i rzucic o ziemie :) a tego suplesa co Ty chcesz to nie wiem czy akurat mozna, musisz poprobowac z LB i RS

6. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Właśnie jak rzucić kogoś o mate?W parterze to mi się jeden raz udało zrobić przypadkowo.(Jestem w parterze on mnie chwyta , ja go biorę za nogi i razem z nim na mate).

7. outcast

outcast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. W grze nie ma suplessu, jest za to co najmniej jeden rzut bardzo do niego podobny. Wykonuja go tylko wrestlerzy (najlepsi to Lesnar, Rampage, Hughes). Przy wykonywaniu rzutu trzymaj LB i machaj galka w odpowiednie strony, jesli grasz klasowym zapasnikiem to samo zawsze cos zalapie. Jesli nie - pocwicz w tutorialu.

2. Lap instrukcje smashowania przyciskow przy zakladaniu/uciekaniu (z) dzwigni - YouTube - UFC Undisputed Submission tutorial Button Smashing. Oczywiscie sukces zalezy od paru czynnikow: statow (submission offense/defense, ground graple offense/defense) i staminy. Gwoli scislosci roznica miedzy smashowaniem guzikow a kreceniem galka to tylko rodzaj ucieczki z dzwigni. Przy kreceniu analogiem zawodnik po ucieczce automatycznie przejdzie do dogodnej dla siebie pozycji, po smashowaniu po prostu zwieje do stojki.

3. Kingthecrunk troche slabo to opisal. Zapewne juz to rozgryzles, ale mimo wszystko... Propozycje walk otrzymujesz w mailu od Joe Silvy (matchmaker ufc). Za pierwszym razem musisz sam wejsc do skrzynki mailowej, potem menu wyboru kolejnej walki bedzie sie wyswietlac samo. Kalendarz sluzy tylko do sprawdzania dat i dostosowywania treningu tak, zeby w dzien walki miec 100% staminy.

Wczytywanie...

Poleć forum