1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC vs FNR4

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez liroy_ek, Maj 17, 2009.

1. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jaka gra bardziej przypadła wam do gustu ?? UFC czy FNR4 ?? Mi sie bardziej FNR4 podoba :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotran20

piotran20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie UFC ZDECYDOWANIE RZĄDZI !!

4. qmenos

qmenos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    no chyba jednak UFC :) FNR4 jest dobry nawet bardzo ale jednak w UFC moment jak mozesz dopasc kolesia lezacego i dobic jest piekny :) a jeszcze jak ktos umie wykonac submisiony to juz wogole miodzio ;)

5. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    tych obydwu gier nie powinno sie porownywac w ufc wszystkie sztuki walki fnr4 boks.
    poprostu trzeba te dwie gry miec :D jak jestescie fanami sztuk walki jak ja

6. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grałem tylko w demo UFC, nie wiem jak pełna ale bardziej spodobało mi się demo FNR4, które jak dla mnie wygląda graficznie sporo lepiej i ma ciekawiej rozwiązany sposób walki (uniki i same boskowanie) ale jak już powyżej stwierdził Luuunatyk też uważam że nie powinno się ich porównywać ponieważ po obydwu grach zupełnie innej rozrywki się oczekuje ;)

7. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No właśnie , narazie nie ma co oceniać tych gier. Po pierwsze -oficjalnie nie wyszły ,a po drugie -to zbyt różne gry. Osobiście wydaję mi ,że ufc pod jakimiś względami jest lepsze tzn. jest bardziej emocjonujące. FNR4 jest gorsze bo są zadługie pojedynki i nie można kopać :)

8. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tych gier nie da sie porownac bo dotycza czego innego. To tak jakby Forze porownywac z Pure

9. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    A mi się wydaje właśnie, że dobrze jest porównać oba tytuły gdyż tematycznie są w miarę podobne ;). Po demie mozna już co nie co powiedzieć, ja osobiście wolę UFC z uwagi na to, że jest dla mnie ciekawsze. Więcej możliwości ciosów, walki w parterze ( i nie mówię tu tylko o grze, ale chodzi mi ogólnie nawet oglądając w TV). W FNR4 na pewno lepsze są powtórki, w UFC czasem widać błąd, że np. pięść tak jakby do końca nie dochodzi.
    Ogólnie co do grafiki to i jedna i druga na bardzo wysokim poziomie, nie mogę powiedzieć jednoznacznie która lepsza.
    Obie coś w sobie mają, chociażby to, że po skończonej walce od razu ma się ochotę dać rematch ;D

10. zbakanytkacz

zbakanytkacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    bardzo ciekawa i rozbudowana jest gra UFC, ale jest baaardzo dużo braków, takie robocie ruchy itp. za to w FNR4 wszystko ładnie jest dopracowane

@czy ufc pójdzie mi na iextreme 1,5?

11. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie gralem jeszcze w fnr4 ale wydaje mi sie ze UFC jest bardziej takie emocjonujące ;]

12. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jednak wole FNR4, jestem większym fanem boksu niż UFC. No i wydaje mi się że fizyka, grafika jest jednak lepsza w FN

13. dawidggg

dawidggg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Hmm a ja powiem tak mam demo i FNR4 i UFC. W UFC zagralem moze z 3 walki i na tym skonczylem obcowanie z demem a w FNR4 zagralem chyba z 20 walk i ciagle mi sie fajnie gra;p probuje znokautowac Hattona w 1 rundzie zeby juz nie wstal hehe

15. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czego mi brakuje w UFC, ciosów charakterystycznych dla danych zawodników, zauważcie że każdy robi dokładnie to samo, dokładnie takie same są cut scenki przed w trakcie i po walce tylko zmienia się postać! Natomiast w FN4 każdy ma swoje ruchy, uderzenia, coś co go charakteryzuje i dzięki czemu gra się jeszcze fajniej! przykładowo styl walki Ali czy Tysona! w UFC tego nie ma! dlatego każda walka mimo wszystko jest podobna...grałem kilkanaście walk różnymi zawodnikami w FULL wersji i niestety żal! tego się obawiałem! kolejna rzecz to zmontowane powtórki gdzie dostaje cios i gęba się rusza...w walce tego NIE MA! a w FN4 jest to cały czas...porównajcie sobie replay-e! FN4 można oglądać co chwile z mega przyjemnością bo widać jak dostają w gębe, jak ich twarz rewelacyjnie zachowuje się po uderzeniu, jak mięśnie napinają się przy każdym uderzeniu lub przyjmowaniu ciosu! poprostu rewolucja! więc jeśli miałbym przewidywać jakie dostaną ocenki to obstawiał bym UFC-7 FN4-10

nie mniej jednak w jedną i drugą można fajnie pograć

16. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    elpabel84 w 100 % się z Tobą zgodzę. każdy zawodnik UFC w rzeczywistości to coś zupełnie innego. nawet jak trenują tą samą sztukę walki to każdy jest inny, charakterystyczny, a w grze dokładnie tego zabrakło. schematyczność :/

17. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja proponowałbym zamknąć ten durny temat. Równie dobrze możecie pisać swoje opinie w tematach o ufc i fnr4. Ludzie nie można obiektywnie oceniać prawie ,że wrestlingu z boksem. Jedni piszą ,że fnr4 lepiej dopracowane są uderzenia bokserów(wtf). To prawda są lepiej ale zauważcie ,że wykonanie dobrego modelu sterowania w ufc jest prawie niemożliwe bo tam oprócz samych rąk macie o wiele więcej różnych typów ruchów które zostały wedłog mnie bardzo profesionalnie opraowane przez twórców. Uwierzcie ,że wykonanie ruchów do fnr4 to pestka w porównaniu z wszechstronnością ruchów w ufc.
    Jedynie te dwie gry można oceniać w kategoriach grywalności i grafiki wedłóg mnie.

18. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ufc pojdzie ci na 1.5 jak przerobisz obraz plyty ja wlasnie zabieram sie przerabianie i dzisiaj bede gieral i uwazam osobiscie ze ufc jak dla mnie jest lepsze bardziej emocjonujace i szybsza rozgrywka, co do fn4 to jest boks na najwyzszym poziomie ale jednak jest odmina jednej walki chodz nie powiem ze jak bedzie adamek to tez trzeba bedzie pograc szkoda ze jeszcze miesiac trzeba poczekac:)

19. grzesiek34232

grzesiek34232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie lepsze jest UFC bo bardziej ekscytujące:) Jeśli jednak ktoś nie jest wielkim fanem sztuk walki tak jak ja to te gry szybko mu się znudzą bo ile można okładać się po ryjach:D

20. jam14

jam14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elblag
    UFC rzadzi jest wypasiona giera nie moge sie od niej oderwac

Wczytywanie...

Poleć forum