1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ufc2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez paradox2604, Grudzień 28, 2011.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czy ktos ma jakis poradnik do tej gryu jak poprawniew wyprowadzac ciosy itp? bo nie mam instrukcj:( nie wiem jak wyplatac sie z dzwigni gdy ktos mi ja zalozy? ani jak bronic sie w parterze z gory dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    przecież w grze masz wszystko wytłumaczone krok po kroku, wystarczy zajrzeć do tutoriala

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Wystarczy kręcić wtedy prawa gałka... ale w taki sposób nie wygrasz walki, bo to by było zbyt łatwe:p to zależy od wielu czynników tj zmęczenie zawodników, ich umiejętność walki w parterze itp. jeżeli masz typowego grapplera, a twój przeciwnik jest wyraźnie zmęczony wystarczy założyć dźwignie i nawet bez dotykania gałki wygrasz:p z kolei jeśli grasz kimś lepszym w stójce i cały czas skutecznie obijasz przeciwnikowi blok, meczac się przy tym, to jeżeli założy ci dźwignie to możesz urwać gałkę, a i tak przegrasz:p mam nadzieję ze rozumiesz pozdro

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...