1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ujawniamy datę premiery Medal of Honor: Warfighter

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Marzec 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Dołącz do oddziału najlepiej wyszkolonych i najbardziej profesjonalnych żołnierzy świata! Medal of Honor Warfighter™ powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1 i wydarzenia, mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie. Niedługo znajdziesz się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem, jak jeszcze nigdy dotąd! Gra ukaże się na rynku 25 października 2012 r. w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Jednocześnie z oficjalną zapowiedzią gry ruszyła jej przedsprzedaż. Zamówienie złożyć można już na Sklep internetowy - gry PC, konsole PS3, PS2, Xbox 360, PSP, Wii, DS. gram.pl - najwikszy sklep online z grami, Gry komputerowe - Najnowsze gry na konsole - Ultima, empik.com - sklep internetowy z darmową dostawą do salonu, Sklep dla Graczy GRY-OnLine S.A. - sklep.gry-online.pl - gry, konsole, akcesoria, abonamenty, PC, X360, PS3, PS2 i inne, SklePE.pl - Sklep dla Graczy Gry na konsole PlayStation 3, Xbox 360, gry komputerowe, Sklep internetowy Merlin.pl - filmy, książki, zabawki, muzyka, ..., RTV EURO AGD - Sklep internetowy RTV AGD Komputery Foto Telefony oraz na platformie Origin. Klienci, którzy złożą zamówienie przedpremierowe otrzymają edycję limitowaną gry bez dodatkowych opłat. Dzięki edycji limitowanej Medal of Honor Warfighter gracze uzyskają dostęp do snajpera z jednostki U.S. Navy SEAL wraz z bonusowym wyposażeniem w trybie multiplayer.

W 2010 roku gra Medal of Honor wyszła poza ramy II wojny światowej, dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. Medal of Honor Warfighter zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, rzucając gracza w autentyczne miejsca akcji oddziałów Tier 1 w różnych zakątkach globu. Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM.

Głównym wątkiem Medal of Honor Warfighter jest historia żołnierza Tier 1 o pseudonimie Preacher. Wróciwszy do domu po zakończonej służbie w Afganistanie, odkrywa on, że po latach rozłąki jego życie rodzinne jest na krawędzi rozpadu. Teraz próbuje ratować swoją rodzinę, jednak jego dawny świat nie daje mu zapomnieć o sobie. Gdy na teren Stanów zaczynają przedostawać się ładunki wybuchowe PETN o ogromnej sile rażenia, Preacher wraz z towarzyszami broni zostaje ponownie wysłany w misję. Muszą zaatakować przeciwnika na jego terenie, zanim wojna dosięgnie ich bliskich.

Zapraszamy również na łamy oficjalnej witryny internetowej gry Medal of Honor: Warfighter: Medal of Honor oraz na Społeczność Medal of Honor | Facebook

Źródło - EA

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No, nawet fajnie to wygląda...

4. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Captain Price :D heeheh pewnie kampania bedzie tylko dobra

0:57 GROM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Gra będzie wymiatać to pewne!
    Teraz tylko czekać na premierę.

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    śmieszny ten news bo to już wszystko wiadomo od wtorku. LOL!

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    To fajnie, że się tym podzieliłeś teraz zamiast we wtorek, poza tym oficjalne info na stronie EA pojawiło się wczoraj.

Jak tak czytałem info o grze, to chyba zamiast klas na multi, będziemy wybierać jednostkę specjalną, chyba że to będzie jak w Bf3 klasa + ubiór.

9. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ech... polityka polskiego oddziału EA coraz bardziej mnie zaskakuje i to w ten niemiły sposób. Czy oni specjalnie wchodzą w konflikt z graczami odnośnie wersji językowych? Po co dawać dubbing do mass effecta 3, po co w ogóle nie tłumaczyć Syndicate, albo Kingdoms of Amalur: Reckoning? (Które jest RPG). Lepiej dać pełną polską wersje do strzelanki, gdzie nikt nie będzie zwracał uwagi na to, czy trzeba będzie czytać napisy, czy słuchać jakichś "aktorów". Nie to żebym narzekał, że gra będzie w pełnej polskiej wersji, jest mi to obojętne czy będzie to dubbing, czy też napisy, ale jeśli miałbym do wyboru: Nowego MOHa z dubbingiem i ME3 z napisami, a MOHa w kinowej wersji a ME3 z dubbingiem, to wybrałbym to drugie. Swoją drogą przecież raczej dla nikogo, jedną z podstawowych rzeczy, które będą decydowały o ew. kupnie takiego FPS'a będzie to czy ta gra ma dubbing. Z kolei w grach RPG jest to zazwyczaj dosyć ważny aspekt. No nic trzeba mieć nadzieje, że kiedyś właściwie wszyscy polscy dystrybutorzy się opamiętają i zaczną brać przykład z jedynej póki co normalnej jak na standardy europejskie firmy zajmującej się dystrybucją gier w naszym kraju czyli tutejszego oddziału Sony.

10. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Czekam na tą grę, dla mnie tytuł obowiązkowy

11. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A ja nie czekam :(
    MoH2010 też się fajnie zapowiadał a wyszedł shit.

12. RAKUPL26

RAKUPL26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    dzień przed moimi urodzinami OGIEŃ !!!

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zapowiada się nieźle :) ale co z tego wyjdzie przekonamy się po premierze :)

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Zapowiada się fajnie, ale mam wstręt do Frostbite'a... Nie że grafika jest zła, ale po prostu nie mogę patrzeć jak z MoHa znów robią kopię Battlefielda z inną fabułą. Okropna 'polityka' wg. mnie.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie rozumiem, jeden z lepszych silników ostatnich lat (zaraz za, a nawet na równi z CryEngine3), a Ty masz do niego wstręt?
    Co do podobieństw między Medalem, a Battlefieldem. Narazie mogłeś porównać tylko Bad Company 2 i Medal of Honor, które moim zdaniem w ogóle nie były do siebie podobne. Zarówno fabuła 'targetowała' w dwa inne aspekty, jak i grafika była w innym stylu. BC2 było kolorowe, cukierkowe, wesołe, a MoH był ponury, czuć było kurz, który się tam unosił.

Co do BF3 vs. Warfighter... również myślę, że będą to dwie różne gry. BF3 stawia na 'heroizm' amerykanów, a WF pokaże nam walkę na froncie oczami prawdziwego żołnierza, m.in. Polaka ;)

16. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
  17. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Skąd informacja, że pokaże walkę na froncie oczami Polaka? Jedynie czytałem o tym, że będzie można zagrać naszymi w trybie multiplayer.

Mi się MOH bardzo podobał bo był autentyczny... jeden z lepszych trybów singleplayer w jakie grałem.

18. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    BF można jeszcze porównać do CoD ale MoH to jest podobny tylko z racji tego że również jest grą wojenną. BF czy COD to gry z serii hollywoodzkich filmów, MOH mocno odszedł od tej konwencji i dlatego gra nie powalała ani jakąś miodną rozgrywką ani świetną fabułą, taka typowa gra wojenna a ja właśnie takie lubię.

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To, że MoHa będzie napędzał ten sam silnik co BF'a jest dla Ciebie 'kopią BF3' ? Dziwny tok rozumowania, bo idąc nim dalej, wychodzi że każdą gra jest kopią (prawie) każdej innej gry. Radziłbym się wstrzymać z komentarzami na temat MoHa dopóki nie zobaczymy konkretnego gameplayu co najmniej z wersji alpha, wtedy będzie można go ocenić.

Nie powiem, zainteresował mnie ten cały Medal of Honor. Bardzo lubię strzelanki które wydaje EA, nigdy się na nich nie zawiodłem. No i bardzo cieszę się z obecności polskiego GROM-u, światowej elity jednostek specjalnych, którą stawią się na równo z brytyjskim SAS czy amerykańską Delta Force. Wiem dobrze, że to sprytne zagranie marketingowe, ale ... tutaj mnie mają. Warto dodać jeszcze, że właśnie COD otrzymał potężną konkurencję, a gracze po wspaniałym BF3 będą bardziej przychylni grze od EA. Ale pamiętajmy - konkurencja między tymi gigantami wyjdzie nam, zwykłym graczom tylko na dobre. No nic, pozostaje czekać na E3, wtedy będzie wysyp trailerów i gameplayów z tejże gry, więc uzbrójmy się w cierpliwość.

20. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli uważasz, że gracze będą bardziej przychylni EA od Activision to się mylisz. CoD 9 znów pobije wszystkie rekordy sprzedaży swych poprzedników (to pewne), a MOH'a zostawi w tyle.

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @KOTAKU no tylko popatrz na trailer, jak jest pokazany urywek gdy koleś celuje przez celownik (ACOG, laserowy...?). Od razu miałem przed oczyma Battlefielda. Absolutnie nie mówie że technologia zła, ale w tych grach od EA mechanika mi całkowicie nie pasuje, np. system celowania. Nie wiem czy to wina przedawkowania Call of Duty ale tak jest.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum