1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ukryte aplikacje

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez borysziom, Październik 6, 2016.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkich. Dzisiaj przez przypadek odkryłem, że wchodząc w sklep, a potem w przeglądaj aplikację i następnie wyszukaj aplikację, pokazuje się nam wyszukiwarka wszystkich aplikacji. Wpisując tam np. aparat, xbox wyszuka nam aplikację do nagrywania filmów i robienia zdjęć, której normalnie nie znajdziemy. Niestety aplikacji, nie da się odpalić z menu aplikacji, tylko trzeba wejść w ostatnio instalowane. Jest tam dużo więcej aplikacji, ale trzeba znać nazwy. Ja wpisywałem losowo. Aplikacje te zdają się być ze smartfonów i pc.

Pozdrawiam, może ktoś znajdzie coś ciekawego.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może te apki są niedostępne dla naszego regionu, a nieoficjalnie po nazwie można je pobrać.

4. venom-x

venom-x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W wyszukiwarce aplikacji wpisz słowo np. You. I wyświetlą ci się aplikacje, które możesz zainstalować.

5. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bezsens. Te apki są po polsku, ale miałyby być niedostępne ? Tylko ms mógł to wymyślić.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

6. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wspólny sklep xbox i pc to wam znajduje te ekstra aplikacje

Wczytywanie...

Poleć forum