1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ukryte pliki? Karta pamięci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KunKwat, Styczeń 24, 2011.

1. KunKwat

KunKwat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam problem z kartą pamięci ponieważ ma ona 256MB zapisy gier to 20MB profil to 2MB i pisze że pozostała pamięć to 22MB. O co chodzi? czy idzie jakoś sformatować karte ? Czy są tam jakieś ukryte pliki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dashboard zajmuje reszte miejsca.

4. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak napisał Touch dashboard i avatary zajmuja reszte miejsca... podlacz pendrive i go sformatuj z poziomu konsoli to da ci choc troche miejsca na gry i reszte badziewia. Pozdr.

5. KunKwat

KunKwat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak teżzrobiłem :) teraz uzywam jako pamięci pendrivea i jest ok. A karte sformatowałem.
    Dzięki za pomoc ;P

Wczytywanie...

Poleć forum