1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ukryte pod panelem przednim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez donaar, Listopad 22, 2010.

1. donaar

donaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchedniów (Kielce)
    Siema
    Mam pytanie, czy po zdjęciu przedniego panelu panelu w xboxie obok napędu jest taka pogięta aluminiowa płytka (jak na zdjęciach), i co może oznaczać.
    Nie jestem pierwszym właścicielem konsoli a 1 jak widze ją otwierał i coś kombinował (np. to co opisałem w poprzednim temacie rrod znikł po 10s)
    i jak sprawdzić czy poprzedni właściciel poprawił chłodzenie (po 12h gry nie mam roda prawdopodobnie na falconie lub xenonie).
    Z góry dzięki
    ImageShack: Host and Share your Photos and Videos - zdjcie0387.jpg
    ImageShack: Host and Share your Photos and Videos - zdjcie0388.jpg

p.s. sorry za jakość zdjęć

Wczytywanie...

Poleć forum