1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ułamane bolce od kabla audio

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lewis, Styczeń 4, 2012.

1. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Witam mam problem ulamalem bolce od kabla TD9 Kabel audio stereo jack M - 2 x chinch M 10.0m (2027347829) - Aukcje internetowe Allegro i zostały w gniezdzie czy jest mozliwosc ich wyciągnięcia jakoś ?? proszę o pomoc http://srvimg08.tablica.pl/images_tablicapl/7534661_3_644x461/samsung-lcd-le19r88bd-dvb-t-hd-19-telewizory.jpgi mam 2 pytanie bo mam jeszcze wejsce auio R i L i czy jak tam wepne 2 chinche i jacka do glosnika basowego to będzie dźwięk normalnie czy bedzie działac tylko w audio OUT ?:>

2. Lotnik421 Xbox One

3. AenimaPot

AenimaPot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Co do samych bolców proponuje odłączenie zasilania od telewizora, odczekanie z 20min i próbę podważenia ich lub wyciągnięcia czymś w rodzaju szypczyków.
    Pamiętaj o odłączeniu zasilania.

4. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    wlasnie mam problem juz tak probowalem, ale nie ma szans bo sa gleboko i mysle czy da sie jakos je wypchnac od 2 strony ??

5. AenimaPot

AenimaPot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeżeli jesteś w stanie w jakiś sposób zdjąć obudowę to oczywiście że tak.

6. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    tak jestem w stanie odkrecic tylnia obudowe tyl wyglada tak i.testfreaks.co.uk/images/products/600x400/235/samsung-le40b650.1626859.jpg i jak odkrece to bede mogl sie jakos dostac do tej plytki z gniazdami i to wypchnąć kurde bo jak sie niebedzie dało to musze nowy telewizor kupic bo musze miec popiety sprzet do tego :D

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    nie odkręcaj nic bo rozwalisz telewizor spróbuj to podważyć ewentualnie nawiercić ale będziesz musiał bardzo uważać.

Poleć forum