1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ulepszenia 'na start'

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lukasoon, Luty 3, 2013.

1. lukasoon

lukasoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W ciągu najbliższego tygodnia zamierzam kupić konsolę Xbox z dyskiem 250 GB. Jakie akcesoria powinienem do niej kupić już na sam początek? Słyszałem coś o akumulatorkach do pada, czytałem też o takim padzie, oraz nakładce na niego która poprawiała precyzję pada (tylko zapomniałem jej nazwy). Krótko mówiąc, co należy kupić na sam początek by ograniczyć sobie frustrację związaną z różnymi niewygodami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    drugiego pada, akumulatorki i gry ...na początek wystarczy ;)

Edit: oczywiście tv HD/FHD z małym input lagiem oraz sprzęt audio 5.1....

4. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    akumulatorki najlepsze eneloop-a ! Dużo tematów na tym forum już jest o nich ,i każdy je poleca w tym ja:wink:

Pad do slim xbox pięknie się także spisuję.Dokup sobie np. jeszcze jednego ale oryginała pad-a ,parę gier i ciesz się konsolą.

5. lukasoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drugiego oryginalnego pada dokupowac? A ja wlasnie chcialem dokupic nieco zmodyfikowanego wzgledem oryginalu, martwiac sie jedynie o jego awaryjnosc. Gry to oczywiscie podstawa :) A co z jakimis gadzetami-ulepszeniami do gamepadow czy samych konsol? Jakie sa warte polecenia?

6. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
  7. lukasoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żeby temat nie wyglądał na wołanie o pomoc, dorzucę kilka gadżetów od siebie, wartych polecenia.
    Play and Charge Kit (osobiście planuje kupić taki zestaw ale nie wiem czy będzie się w nim znajdował Rechargeable Battery Pack, szkoda byłoby kupować ładowarkę, ale już bez baterii ;)
    Jest też jedna rzecz którą przed zakupem chciałb z kimś skonsultować. The Avenger Co o nim sądzicie?

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Ulepszenia 'na start'

Nie, bierz play&charge! Najlelsze bedzie kupno akumulatorków AA + ładowarka :)
    Co do tej nakładki to nie mam pojęcia...

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

9. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Do tej nakładki na pada tez nie mam pojęcia czy będzie wszystko dobrze ,sam wymyślasz jakieś dodatki co nikt prawie nie używa, potem mogą być jakieś problemy faktycznie :courage:

Też ci radzę kupić akumulatorki+ ładowarkę.Sam posiadam jak i moi znajomi i nie narzekamy .

Wczytywanie...

Poleć forum