1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ulepszone AC-130 w Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DJ.Bart, Październik 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    AC-130 jako wsparcie powietrzne było widoczne w Call Of Duty 4, Modern Warfare 2 i nie inczej będzie w Modern Warfare 3. Po raz pierwszy pojawiło się w kampanii COD4, później było nagrodą za serię ofiar w MW2. Teraz AC-130 powraca w najnowszej odsłonie Call Of Duty. Zmieniono jednak 2 podstawowe rzeczy, które mogą wyjść grze tylko na lepsze...

AC-130 posiadać będzie standardowe uzbrojenie - działo Boforsa oraz Haubicę M102, to co jednak zmieniono to widoczność. W przeciwieństwie do poprzednich wersji gry, strzelając z dział nie jesteśmy zmuszeni do oglądania pola walki z użyciem termowizji. Wreszcie będzie można się cieszyć widokiem wybuchów i dokonywanych zniszczeń. Kolejną zmienioną rzeczą, która jednak póki co jest tylko subiektywnym odczuciem, to czas jaki upływa zanim pocisk uderzy w ziemię. Według niektórych został on wydłużony, co by się zgadzało z zapowiedziami twórców o osłabieniu znaczenia wsparcia powietrznego w trybie sieciowym.
    AC-130 wystąpi:
    w kampanii - sterowane przez gracza
    w trybie survival - gracz rzuca flarę, miejsce oznaczone zostanie automatycznie ostrzelane
    w trybie multi - nagroda za serię ofiar.

Poniżej możecie zobaczyć 2 screeny z widokiem z AC-130 na Paryż.

Żródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To i tak rewolucyjne zmiany jak na tę serie...

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    wygląda świetnie, zobaczymy jak będzie w praktyce!

5. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Świetny krok. Z mało realistycznej gry zrobić jeszcze mnie realistyczną.

6. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Z świetnej gry zrobić jeszcze lepszą :D

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

8. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    O już zaczęły dzieci robić sobie docinki, która to strzelanka nie jest lepsza !

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Według mnie fajna zmiana. Będzie więcej widać, ale trochę trudniej będzie ostrzelać przeciwników. Plus dla Infinity Ward.

BTW. Jeśli to grafika z gry to wygląda naprawdę ładnie

10. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z całym szacunkiem do graczy CoDa, fanbojów CoDa oraz Infinity Ward, ale gdzie tu niby jest ładna grafika?

@Down: Nie. Porównuję grafikę do AC:B. Tam przynajmniej budynki nie wyglądają na zrobione z kartonu.

11. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Chyba za dużo gameplayów Battlefielda 3 się naoglądałeś, ale rozumiem to. Te trailery zaraziły dużo osób, które nie mogą się pogodzić że ktoś woli Modern Warfare 3. Spoko...

12. Banana96

Banana96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Szczerze? Nie rozumiem tego całego podniecania się MW3 i BF'em, tworzenia z tego wielkiej wojny, bo pewnie większość graczy i tak kupi/spiraci obie gry, mimo, że jechał jeden z tytułów, a drugi wychwalał nad niebiosa. Trochę bezsensowne jest chwalenie się takimi pierdołami, jak odświeżony interfejs, czy animacje 60 klatek na sekundę (tak przy okazji - oko ludzkie rozróżnia tylko do 25 fps'ów, potem nie widać różnicy), bo to nawet nie ma większego znaczenia w praktyce. Poza tym kiedyś takie rzeczy były pomijane w mediach, bo nie przyciągało to uwagi. Jak dla mnie ta "wojna" pomiędzy tymi dwoma tytułami jest - można by powiedzieć - wręcz dziecinna. Dwie firmy konkurują ze sobą, "kto zarobi więcej na sprzedaży". Nie zdziwią mnie słabe oceny tych gier po premierze. Dlaczego? Bo ludzie zbyt dużo oczekują od nich.

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    You think I am wrong.
    But soon you shall see.
    That every features.
    Every trailers.
    Is meant to bring us to this.
    If Battlefield is back from the grid
    Then so are we.
    Your games are miscalculated.
    And underestimating Modern Warfare 3. Your biggest mistake.
    You will find. The will of every BF 3 fanboy. CAN BE BROKEN

14. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wybaczta, ale wmieszam się w tłum fanobjów i onanistów. Po cod4 nie spodziewałem się większych zmian - po co dorabiać kurze drugą ****, skoro znosi PLATYNWE JAJKA? A z bfem to jest tak, że Ci którym się znudziło KOL OF DJUTI pograją sobie w bfa (tak, też należę do tej ekipy). Według mnie, cod i całe A&B ssie po migdałki, bo zamiast oddać się pasji to oddają się dla hajsu. Silnik z 2005? "ZAMKNIJ SIĘ, DAJE RADE!!". Ja takiego podejścia nie trawię, więc COD FU, bf3 witaj ;)

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Uwielbiam takie komentarze, pewnie uważasz że zabłysnąłeś w towarzystwie wyczytawszy uprzednio tą informację na wikipedii, a ja się pytam co z tego że moje oko wyłapuje tylko 25klatek na sekundę, jak widać gołym okiem różnicę między 30fps a 60fps, w płynności, pograj w Devil May Cry, Bayonette etc a potem sięgnij po Fable 3 które gubi nawet 30 klatek, i powiedz że nie widzisz różnicy w płynnej animacji bohaterów, całej gry.

Mój komentarz nie ma na celu faworyzowania którejś gry, bo śmiga w tylu a nie tylu klatkach na sekundę, a ukazaniu użytkownikowi Banana96 różnicy która istnieje pomiędzy różną ilością fps w grach. Ofc nie jest to najważniejszy argument przy wyborze gry ale nie można mówić że "oko ludzkie rozróżnia 25fps więc mam to w nosie czy gra chodzi w 30fps czy w 60" bo jest to mylne stwierdzenie.

Jak już offtopuję to pojadę na całego, jak ktoś krytykuje jakąś grę to dlaczego userzy się zachowują jakby ktoś właśnie obraził ich matkę i całą rodzinę? o_O

16. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    @up - chciałem napisać to samo po przeczytaniu postu Banana96 ;d
    Jeśli kolega na prawdę nie widzi różnicy to szczerze współczuje ;)

A ja dawno w sumie nie pisałem i widzę, że forumowa wojna nadal trwa ;d
    Miałem nie kupować MW3 i zamówiłem pre-ordera BF3. Wszystko zmieniło się jednak po becie. Pre-order anulowany, pewny MW3 zamówiony. No sorry panowie, ale na X360 ten BF to porażka. Może po premierze jak się okaże że sporo poprawili to sobie sprawie ale na razie wole zakupić grę która mnie na pewno nie zawiedzie...

17. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Amen. Nic dodać nic ująć.
    Ja tam jak będę w stanie zakupię obie produkcje tj. BF 3 i MW 3 i na 100% będę się świetnie bawił przy obu. Będę chciał pośmigać odrzutowcami, czołgami itp. - włączę BF'a, będę chciał sieczkę rodem z Quake - załącze CoD. Tyle.
    Co do tych zmian w AC-130 to mi się o wiele bardziej podoba kolorowy interfejs niż w podczerwieni.

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    271
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do obu gier BF3 i Cod MW 3 jestem zwolennikiem BF-a ale w Cod MW 3 zagram dla singla :) multi mi się w ogóle nie podoba, nawet w niego nie grałem w żadnym CoD :) Banana96 masz całkowitą rację.

19. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Przeczysz sam sobie. Jak Ci sie coś może nie podobać, skoro nie grałeś? :)

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jakoś nigdy nie przepadałem za AC, po multi w MW2 zwykle latałem Chopper Gunnerem, bo był wyraźnie lepszy. a widoczek na paryż bardzo ładny, dla porównania BF3 zaserwował widoczek na cały kosmos, trzeba tylko było się wje**c w tekstury, co nie było zbyt trudne :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum