1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Umawiacie się z kobietami?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mdhlodz, Maj 8, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mdhlodz

mdhlodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w tytule. ja umawiam sie na randkach w necie, fajnie charaktery dziewczyn się różnią ale lipa jest z tym, że nie można z kilkoma na raz, a może ktoś z was mi powie , czemu jedna panna na randkach ma zakrytą twarz? Boję się zaprosić ja na randkę a może ktoś z was przeszedł to. A i powiedzcie mi gdzie można skorzystać z prostytutki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Umawiacie się z kobietami?

prostytutki stoja w nocy przy latarniach , musisz podjechac zatrabic zaakceptowac chyba LB ona wsiada i wybierasz "akcje" z nia za odpowiednio 20,50 i 70$ - to nic nie daje w przeciwienstwie do poprzednich wersji GTA - teraz tylko ogladasz...

4. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A nie wiesz jak to jest z tymi randkami, jedną pannę pogoniłem, druga wyznała mi miłość więc też pogoniłem, w tym czasie umawiałem się z siostrą Packiego. Potem dostałęm maila z serwisu randkowego, o monogamii, że ja na randkach stosuję poligamię. No i teraz żadna już mi 2 dzień w grze ie odpisuje, potrzebuje jakiejś laski o ta siostra Packiego jest denna:/ Wiecie coś na temat tych randek?

5. krv

krv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Busko

Akurat trąbi się LS ;]

6. zaku666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

chodzilo mi o to ze zatrabic a potem nie pamietam czy trzeba byc cos akceptowac LB,
    dla mnie to zadna rozrywka wiec robilem ta akcje tylko raz..

7. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ja jedyne wcześniej Gta jakie grałem to jedynka więc zwiedzam tą grę.

8. Kuba380

Kuba380 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

hehehe fajny temat :) ja sie o kobietach z ulicy :D kapłem w polowie gry a gralem poprzednie czeci tylko jakos o tym zapomnialem 8) i dobrze ze przynajmniej jest jakas akcja ;)

9. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja już znalazłem prostytutki, są niedaleko klubu ze striptisem, w tej obskurnej dzielnicy gdzie jest mieszkanie które dostał Niko po spaleniu 1 chałupy. A i na marginesie, Znów mogę się umawiać z Kiki ( tą z netu ). Ciekawy jestem jak sie sytuacja rozwinie bo widzę, że fabuła zamieszą ku Kate siostrze Packiego. Ale ja i tak będę miał Kiki bo tamta to jakaś święta jest:/

10. SnoopX360

SnoopX360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

walsnie jak sie umowic z kobieta przez neta bo jak nadusze DATE to sie i tak nic nie dzieje??? no chyba ze musze poszukac jej!! HELP :-\

11. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Poczekaj jakis czas to na pewno ci napisze e-mail chociaz jedna mi do teraz nie odpisała (moze Niko jej sie nie podoba) :)

12. SnoopX360

SnoopX360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

...z nickiem Sweet Bellic ma sie nie podobac ;D ;D

13. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

ciagle chcialem sie spotakc z taka 19 latka... w koncu dostalem jej numer telefonu ale jak dzwonie to zawsze poczta... czasem oddzwoni ale nie chce sie spotakac bo cos jej wypada - jak zrobic aby sie udalo? (dodam ze na poczatku mnie olala dopiero za ktoryms razem uzyskalem numer telefonu)

i jeszcze jedno pytanie zabic francisa czy brata francisa podobno lepiej brata bo jest usluga usuwania glin...

14. basa

basa Guest

Ja odnosze wrazenie ze w grze da sie umawiac tylko z trzema kobitkami : Kiki (potrafi pozniej zniwelowac nam 3 gwiazdki bedac poszukiwanym) , siostra packiego (ktorej nie da sie przeleciec chociazbys nie wiem ile razy sie z nia umawial) i ta pielegniarka jak jej bylo chyba Carmen (potrafi wyleczyc przez telefon w niektorych sytuacjach). Jezeli komus sie udalo umowic z inna niech napisze.

15. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

da sie zdajsie z michell z tego co wiem

16. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja się z pielęgniarką umawiałem a teraz mam Kiki, która wciąż gada o swoich byłych:/ A Kate to mnie tak denerwuję i to jej, że jesteśmy przyjaciółmi:/ Spróbuję się umówić z tą pielęgniarką znów bo ją olałem, chyba można kilka naraz co?

17. basa

basa Guest

Tak mozna drugi raz i wiele razy wiecej pewnie , jak ja rzucisz naqet przyjdzie ci email ze serwis internetowy wyszukal dla ciebie idealna partnerke i bedzie to wlasni rzucona przez ciebie dziewczyna. najlepsze jest to a raczej takie niedopracowanie w grze ze jak spotkasz sie z nia drugi raz po tym jak ja rzuciles , gadki sa te same tak jakbyscie sie pierwszy raz spotkali.

18. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

No tak, zauważyłem, na tej pielęgniarce mi zależy, zwłaszcza przy Assasin'ach bo leczy, już kliknąłem "Date". A może już ktoś wie jak to jest z tą panną co ma zamazaną twarz? Podejrzewałem, że to Kate ale jakoś chyba mi nie odp. na"date" a może nie kliknąłem, nie pamiętam, więc znów spróbuję.

19. zaku666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

a ma ktos sposob na umowienie sie z laska chociaz odmowila?^^ wiem ze to dziwne ale fajnie byloby sie umowic z ta laska MISS UNDERSTOOD jakas taka ;D - odmowila mi pierwszy raz.. :(

20. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Mnie odmawiała kilka razy, nawet jak nie miałem innej, widocznie nie można.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum