1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Umiarkowny NAT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kosa77, Kwiecień 10, 2010.

1. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Siemka.Mam umiarkowany NAT i chciałbym grać przez Xbox Live.Są może jakieś gry w ,które można grać z umiarkowanym NATem ?? A jeśli nie to jak można zmienić NATa na otwarty.(Jakby co to mam radiówkę i nie mam routera tylko rozdzielam łącze przez dwie karty sieciowe.)Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lopezpb

lopezpb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co to jest "umiarkowany NAT" ?

rozumiem, że masz dwie karty sieciowe i udostępniasz internet z jednej na drugą i używasz do tego windows'a?

jeśli tak to nie da się tego ustawić w Windows XP (da się , ale jak zwykle w windows bywa nie działa ;) )

ściągnij program "stl forwarding" i przekieruj odpowiednie porty

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
  5. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Zrobiłem jak w poradniku i nic sie nie zmienia.Chce się zarejestrować na Xbox Live i gdy wpisuje sobie jaki nick i hasło chce ti mi wywala bład i gdy testuje połączenie pokazuje mi , że mam umiarkowany NAT.

6. adik1234

adik1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz mieć zewnętrzne IP.

7. lopezpb

lopezpb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie musi, wystarczy przekierować odpowiednie porty

8. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Mam Windows 7 Home Premium.To ma jakieś znaczenie?? Zaraz będę zmieniał na XP bo ten mi jakoś nie podpasował.Więc co mam zrobić , żeby przekierować te porty.

PS.Wiem ,że mam zewnętrzne ip bo kolesie proponowali kupić publiczne ip (czy coś takiego) za 5 zł miesięcznie.Chciałbym to jakoś bezpłatnie załatwić.

Poleć forum