1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Umierający napęd ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Stan, Marzec 28, 2011.

1. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam

Od pewnego czasu mam problem z napędem w konsoli. Konsola jest z 2008 roku i ma napęd liteon'a ale nie wiem jaka wersja. Konsola ma najnowszego Flasha LT+

Niektóre gry nie chcą się włączać, napęd nie widzi płyty, trzeba otwierać i zamykać napęd i w końcu gra się włączy. Jeżeli gra już się odpali to śmiga normalnie, problem z uruchomieniem tylko niektórych gierek. Niektóre chodzą bez najmniejszych problemów. Wydaje mi się ze po prostu napęd umiera pomału. I teraz moje pytanie , czy wyczyszczenie lasera napędu coś może pomóc ?? Czy się opłaca bawić w to, czy odrazu szukać kogoś kto wymieni napęd, i ile może to kosztować jeśli się orjętujecie:)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    można zrobic kalibrację lasera lub wymienić laser
    ale skoro to nie na wszystkich grach tak sie dzieje
    to może najpier spróbuj ponownie na lepszej płycie nagrać dana grę i sprawdzić
    czy jest poprawa czy nie ?....

4. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Na jakich płytach nagrywasz?

5. Stan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    nagrywam na hawkach z carrefour'a - od bardzo dawna na nich nagrywałem - i musze powiedzieć , że na mojej nagrywarce i napędzie spisują się lepiej niż verbatimy i są dużo tańsze

6. Zenon71

Zenon71 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe.. Mam identyczny problem, konsola też 2008, liteon, LT+. Czyżby napęd jakoś kiepsko przyjął nowy soft?

7. Stan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    i zastanawiam się co robić - w ostateczności daję komuś konsole żeby napęd zmienili

Wczytywanie...

Poleć forum