1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Umowa na gg

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez m3rcin, Luty 16, 2010.

1. m3rcin

m3rcin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chcę się dowiedzieć czy umowa na Gadu-Gadu jest ważna i jak ja się np złamie to podlega prawu
    chodzi mi o np zamianę telefony

Zamiana
    Zamiana podlegająca telefonami htc g1 a p1 . do telefonu dołanczam pudełko papiery ładowarke i słuchawki . Przy nadaniu paczki ubezpieczam ją na 700zł siedemset złotych . paczki nadajemy dnia 17.09
    podpis Marcin Orlwski

Zamiana
    Zamiana podlegająca telefonami htc g1 a p1 . do telefonu dołanczam pudełko papiery ładowarke i słuchawki . Przy nadaniu paczki ubezpieczam ją na 700zł siedemset złotych . paczki nadajemy dnia 17.09
    podpis Piotr Muczyński
    i chcę tez zwrócić uwagę na to ze w jednej umowie jest nazwisko zel napisane i zamiast p1 powinno byc p1i

chcę sie dowiedzcie ponieważ ktoś chce zemną taka umowę podpisać

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Po co. Można wystawić przeciez na Allegro. Ty wystawiasz swój telefon za 1 zł, on swój za 1 zł obaj kupujecie i sobie nawzajem wysyłacie.

4. m3rcin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem o tym ale mi chodzi jesli kotos nie ma allegro czy taka umowa jest wazna

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Umowa zawarta przez gg nie jest zadnym zobowiazaniem prawnym. Jest to umowa na "slowo". Wysle Ci koles kartofla a ty mu telefon i co? Nic nie zrobisz - on powie ze umowy nie bylo i juz. Prawnie umowy nie bylo...

Dołączam nie dolanczam...!

Allegro to moze byc twoje zabezpieczenie...(prawie jak reklama un1m1la):)

6. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Ja bym się w to raczej nie pakował, wiele ludzi w ten sposób oszukuje i prawnie później nie możesz nic im zrobić co najwyżej pojechać z kolegami i postraszyć ...

7. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Bym się troche zastanowił czy, aby napewno przez gg to jest umowa na słowo. W sądzie, np. może posłużyć sie rozmową z gg, aby odzyskać należność.

8. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Tyle że sąd nie ma "bazy danych numerów GG" i nie będzie żadnych dowodów że to akurat jego numer.

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a do tego on moze powiedziec ze poprosil kogos zeby ten mu tak napisal. I co? Nie udowodni mi sad ze tak nie bylo... Poza tym taka rozmowa nie jest wiarygodna.

Gdy byly tak jak mowisz to by byly kolejki kretaczy z rozmowami z gg gdzie tak wyedytuja ze wyjdzie ze czyjs telefon byl jego...

10. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. m3rcin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moim zdaniem jeszcze jak sie podpisuje umowę to powinno się podpisać ja ręcznie a nie przez gg i pamiętajcie że nazwisko jest zle a na adresie dobre a no i paczki nadajemy dnia 17.09 więc data powinna być z rokiem mim zdaniem

12. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Nie pakuj się w takie bajki. Poza tym rejestracja na Allegro nic nie kosztuje, więc jak nie ma konta to nie problem założyć, no chyba, że już raz bana dostał za oszustwa ;)

PS w takim wypadku pozostaje jeszcze ebay :p

Wczytywanie...

Poleć forum