1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Umowa z Netia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez harrymason88, Październik 6, 2012.

1. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Witam 2lata temu podpisalem umowe z netia o internet,czy jesli w polowie wrzesnia minęło 2 lata a teraz mamy pazdziernik to czy netia sama automatycznie moze przedluzyc mi umowe np o drugie 2lata?

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powinni sie do ciebie odezwac na ok miesiac przed koncem umowy z nowa oferta. Nie wiem dlaczego tego nie zrobili. Swoja droga zamiast pytac nas poswiec kilka minut i ja moze przeczytaj?

4. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Umowa z Netia

Umowa netii po zakonczeniu przechodzi na czas nieokreslony. Ja mialem podobna sytuacje i teraz mam netie bez umowy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli nie godziłeś się na nic nowego to jesteś już na umowie bezterminowej i w każdej chwili możesz rozwiązać umowę - oczywiście z miesięcznym wypowiedzeniem.

1 osoba to lubi.
  6. harrymason88

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    a no milo mi to slyszec na nic sie nie godziłem umowa na 24 miechy i basta,tak ze jak piszesz z miesiecznym wypowiedzeniem mnie uspokoiło,bede musial jeszcze do nich dryndnąc ale tak chcialem zanim zadzwonie mniej wiecej dowiedziec sie na czym to polega:)
    dzieki za odp pozdro

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    dzwoń do nich i się zapytaj dokładnie, zależy jakie mają zasady,

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ...a nie lepiej od razu było zadzwonić do nich i się zapytać?
    Lepiej zadzwoń bo np. w Vectra to sami przedłużają jak się nie odezwiesz.

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Za nieprzedłużenie umowy naliczają opłatę (dosyć sporą w moim przypadku - pisałem odwołania, ale to inna historia), a sama umowa przechodzi na czas nieokreślony.

10. Pls

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W tym roku też skończyła mi się umowa, kilka miesięcy jechałem na bezterminowej i w tym momencie jestem w trakcie wypowiedzenia bo przechodzę do orange. Z tym miesięcznym wypowiedzeniem trzeba mieć na uwadze to, że odlicza się dopiero od 16 dnia danego miesiąca. Czyli Jeśli złożysz wypowiedzenie nieco później np. 20 września, to miesiąc wypowiedzenia rozpoczyna się dopiero od 16 października i trwa do 16 listopada.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A co za kłopot dać wypowiedzenie szybciej? Jak miałem neostrade to dałem wypowiedzenie jakoś 1,5 miesiąca przed zakończeniem umowy. Wg mnie lepiej dać wcześniej niż jeżeli później tak jak napisałeś na paru dniach polec :p

Heh a fakt że później miałem telefony typu "nowa umowa taniej blebleble" mnie nie ruszały były po prostu śmieszne :D

12. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja raczej zostane dalej z Vectra to dam wypowiedzenie 2 tyg przed zakończeniem umowy.
    Może jakąś fajną ofertę mi wystrugają :D

13. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Jesli mozna spytac czemu przechodzisz do Telekompromitacji ?

14. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie lepsze oferty :p

15. Pls

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W TP będę mieć zdecydowanie szybszy internet, Netia nie jest w stanie mi takiego zaoferować na obecną chwilę.

16. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Jeśli jesteś na kablach TP a Netia sie nie wyrabia to obawiam sie ze TPSA wiecej nie wykombinuje.

17. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja miałem tak że w Netii nie mogłem mieć, ponieważ byłem podłączony do odległej centrali, zerwałem umowę, a następnie podpisałem na nowo z Orange przez co podłączyli mnie do najbliższej centrali od mojego domu (taką prośbę należy wpisać w zamówieniu) i bez problemu śmiga wszystko.

18. Pls

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wykombinuje więcej bo kumpel mieszkający obok ma i wyrabia znacznie lepiej. Rozmawiałem już z kilkoma konsultantami i technikami z Orange, wszyscy mówią że nie będzie problemu. Od kilku miesięcy TP poprawiła prędkość w moim terenie (wcześniej nic poza 2Mb nie byli w stanie mi zaoferować), dlatego teraz możliwe są większe prędkości. Netia z kolei stoi w miejscu i nadal oferują mi max 2Mb. Fakt, że konsultantka z Netii dziwiła się, że Orange może mi zaoferować więcej - że niby Netia i Orange są w stanie oferować dokładnie te same prędkości i ona nie wierzy w to szybsze łącze. No ale znajomy z Orange mówił mi, że są to ściemy aby tylko zatrzymać klienta. Jak widać ma rację, bo kumpel mieszkający niedaleko ma dużo szybsze łącze w Orange - a ja jestem nawet bliżej centrali niż on.

19. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Taki szczegół - o ile używasz telefonu stacjonarnego to polecam z niego zrezygnować i wziąć nowy. Bo jeżeli zrobisz "migrację" z telefonem z Netii do TP to nic Ci to nie da. Zostaniesz na tej samej centrali, a co za tym idzie - prędkość nie wzrośnie.

20. harrymason88

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    A wiec co do mojego tematu to dzwoniłem do netii,umowa na neta skonczyla sie 16lipca na tel 16 wrzesnia jak pisaliscie wczesniej przeszla na czas nieokreslony i w kazdej chwili moge zrezygnowac,lub przejsc na lepsze warunki:)
    Dotychczas mialem neta 1mb a teraz w tej cenie moge miec 6mb he najlepsze to ze na drugi dzien dzwonil do mnie pan z TP i pytal czy nie chce przejsc do telekomunikacji a co za tym idzie net do 10mb:)
    Umówiłem sie na spotkanie zobaczymy na jakich warunkach co i jak.

21. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Zwiekszyc sie da zawsze. Jak w tej samej cenie to bierz. Prawda jest taka ,ze tp wie jaki jest max centrali o ile ich. Jak sie dolaczylem koles z tp jeczal ,ze ledwo 4mbity sie da netia dala 8 a pozniej sie okazalo ,ze 16 tez sie. Netia tansza ale nie ma liczyc na pomoc techniczna na 2lata nigdy nikt nie odebral z neti. Tp i netia dsl omijac jak sie da. Chyba ,ze wyboru nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum