1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

unban xbox 360 czy działa ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skay, Listopad 12, 2009.

1. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wg tej stronki XBOX360_UNBAN_DVD_RF_TEAM-THXI (download *******) - nie będę kradł wczoraj hackerom udało się od banować xbox 360 wszyscy wiemy oczywiście że wiąże się to z możliwością grania na xbox live jak dawniej oraz odblokowaniem instalacji gier na hdd. Otóż na tej stronie jest poradnik, który pokazuje nam jak odbanowac xbox 360 na dodatek są pozytywne komentarze na tej stronie co podałem w linku jak i na tej Odnosnie bana () Pozdrowienia 4 all i co o tym myślicie może znajdzie się ochotnik, który tego spróbuje.:yeye::DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A tak sobie spróbowałem bo mam zbanowaną konsolkę do kopii tylko i of course FAKE :D

Wczytywanie...