1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Unboxingi pierwszych prototypów Steam Machines wypływają na światło dzienne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 15, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwsze prototypy powoli trafiają do szczęśliwych beta-testerów, którzy, zgodnie z polityką przedstawioną przez Valve, wrzucają swoje unboxingi i pierwsze wrażenia na platformy społecznościowe i serwisy pokroju YouTube.

Tak jak w tytule - pierwsze egzemplarze to dopiero prototypy, zaś same Steam Machines będą różnić się między sobą w zależności od konfiguracji, gdzie wygląd urządzenia także będzie w zależności od tego, na jakie urządzenie się zdecydujemy. Konfiguracja wersji widocznej na filmie nie jest znana, ale wielkość pudła jest wyjątkowo mała - jeśli będzie tak w większości przypadków, to postawienie Steam Machine obok konsoli stanie się o wiele, wiele łatwiejsze.

A poniżej film z uruchamiania komputera.

Sam czas uruchamiania urządzenia także jest przybliżony do tego, co widzimy zazwyczaj na konsolach. Patrząc na to, że kolejne wersje SteamOS mają być szybsze, lepsze i stabilniejsze, całość z dnia na dzień staje się atrakcyjniejsza właściwie z dnia na dzień.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. mlody239

mlody239 XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głuchów
    Mi się wydaje ze maszynka valve nie ma szans z X1 i Ps4

4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Skater przecież podane jest źródło...

Wszystko niby fajnie ale ten pad dla mnie to kupa jakaś jest ;/

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja bym chyba nie mógł grać na takim padzie. Ale przeczuwam, że może namieszać na rynku konsol.

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Drugie nintedo z tego będzie.

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Moim zdaniem XOne i PS4 pobije to na głowę , jestem ciekawy ile ludzi to kupi ....

8. 19Szumi10

19Szumi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    "całość z dnia na dzień staje się atrakcyjniejsza właściwie z dnia na dzień." [​IMG]
    Ciekaw jestem jaka będzie cena tego, a może już wiadomo i mi umknęło ? :p

9. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musze powiedzieć że byłem do tego sceptycznie nastawiony ale teraz widzę że to będzie kierowane do bogaczy więc looz :p Założenia są dobre, gry są z platformy steam czyli teoretycznie 3000 gier choć wiadomo trochę im zajmie przystosowanie tego pod linux i na starcie jest ich mało. Pad ? Pewnie można będzie podłączyć pada od X360 więc jest ok.

Ich urządzenie to tylko zwykły PC w kompaktowej obudowie z Linux'em zamiast winzgrozy ;)

http://www.nie będę trollować!/SteamOS-juz-do-pobrania-to-nie-jest-Ubuntu,News,50955.html

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tak reprezentować, reprezentuje się ciekawie. I jestem pod wrażeniem. Lecz niestety szczerze w to wątpię, że ma to jakiekolwiek szanse z XO, PS4, a nawet ze starą generacją czyt. Wii, PS3, X360..

Niech mnie jakoś zaskoczą i niech wyjdą kozackie gry tylko i wyłącznie na to :). Wtedy będzie ciekawie :)

11. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma szans z konsolami. Niema exclusivów, będzie odpalac gierki tylko ze steama a streamować pozostałe z Windowsa z czego ten komp z Windą musi być mocny. Brak wsparcia Direct X oraz mantle, tylko Nvidia i OpenGL.
    Steam machines będzie miał sens tylko wtedy, kiedy Valve uda się nakłonić wydawców do OpenGL i porzucenia bezpiecznego kvrwidołka jakim był Direct i Windows.

12. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Dadzą Half-Life 3 tylko na steam machine i cała reszta się może schować. :D

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

Wczytywanie...

Poleć forum