1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Undead nightame na nieprzerobionej konsoli

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Kuzarek, Październik 16, 2011.

1. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Pytanie dotyczy wersji UN która wyszła jako osobna płytka,możliwe ze ktoś z was pamięta dodatki do borderlands które tez wyszły na płytce (chyba 2) i po zainstalowaniu można było je wzucic do neta i z neta na pena i inna konsole ponieważ nie były przypisane do konsoli (brak drm).
    Moze ktoś z was próbował tak z un i czy w ogóle da się tak?
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie kumam trochę o co Ci chodzi i po co to.
    Zgadza się że jest borderlands który na płycie drugiej ma 4 dodatki ale po co je istalować i wrzucać do neta?
    Chodzi ci o przeniesienie dodatków na konsolę bez przeróbki? Jeśli tak to jest taka możliwość tylko z kilkoma dodatkami (gdzieś był taki temat) i o ile dobrze pamiętam nie było tam ani borderlandsa ani UN. Poza tym nie wiem ale UN działa chyba jako niezależna gra bo w borderlands w dodatki gramy używając dysku z podstawki.

4. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    chodziło mi raczej o ta pierwsza płytę z dlc do borderlands która zawierała 2 dodatki jeszcze przed goty taka była.Undead powinien działać na tej samej zasadzie

na tej samej zasadzie działają dodatki do obliviona

widzę ze nikt się nie udziela:]

dlatego mam mala prośbę jesli by ktoś mógł wzucic to co ma na dysku (undead nightame) na megaupload np. abym mógł sprawdzić czy to działa.Poprzedzając odpowiedzi typu poszukaj w guglach...szukałem

Wczytywanie...

Poleć forum