1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Undead Nightmare Collection

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez milosztor, Lipiec 19, 2011.

1. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Mam problem z pobraniem tej zawartości przez marketplace. Wyskakuje błąd 80153016. Znalazłem pomoc, żeby wyczyścić cache i dane marketplace ale nie pomogło. Cz to wina microsoftu czy u nas w Polsce jest coś zrąbane (mam konto pl)? Próbowałem przez stronę pobrać xbox.com ale też piszę że błąd i spróbować później.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    ostatnio sciągałem i było all ok

4. milosztor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Chyba wina tego że właśnie znieśli promocje z 1000MSP na 1600MSP. Jutro sprawdzę bo muszę kupić MSP dodatkowe. Shit!

5. milosztor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Wszystko działa. Nieszczęśliwie skończyła się promocja :/

Wczytywanie...

Poleć forum