1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Undead Nightmare

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PeeROeSTeO, Listopad 26, 2010.

1. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    mam pytanko. Czy undead nightmare działa samodzielnie i wystarczy go wypalić jak każdą inną gre czy trzeba coś kombinować??

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Działa samodzielnie.Oczywiście mówimy tu o nowej edycji Red Dead Redemption Undead Nightmare.Podobnie było w przypadku Gta:Lost and Damned i The Ballad of Tony Gay.
    Rockstar wie jak zarabiać pieniądze-najpierw dlc a potem jeszcze wersje pudełkowe.

4. Fiorek

Fiorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam problem z tym dodatkiem. Odpala sie normlanie, ale zawiera mnostwo bledow :/ Gram parenascie minut az tu nagle jadac koniem "wchodze" w ziemie. Tekstury sie lamia i nic innego zrobic nie moge jak wyjsc do Dashboard. Innym razem chce zobaczyc mape, naciskam na START i nic nie obraz sie zatrzymuje, ale nie widac zadnego menu. Czy Wy macie taki sam problem ?

Moge Wam nagrac filmik jesli chcecie.

5. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja grałem w ta grę już 2 godziny i żadnych takich błędów nie miałem . Może źle nagrałeś lub nagrywałeś z za dużą prędkością lub ściągnołeś skopany obraz i przez to te błędy.

6. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    Witam,
    żeby nie zakładać nowego tematu, napiszę tutaj, pobrałem gierkę ze wstawki z torrenta (taką ma nazwę: "Red Dead Redemption Undead: Nightmare [RF] [ENG] [XBOX360-CLANDESTiNE]"), nagrałem w CloneCD (zawsze tak robię), wkładam do X'a i nie może jej odczytać, tzn po włożeniu, pokazuje się tylko napis otwórz napęd, tak jakby w ogóle płyty nie widział. Dodam że z innymi grami wszystko jest ok. Użyłem sposobu 3xupdate i AC:B mi działa, co można zrobić żeby Red Dead odpalił?
    ps. wcześniej przepuściłem przez abgx'a i wszystko było ok.
    ps2. używam activate.iso

7. polslaw

polslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lniano
    Hej mam problem pograłam z 4 godzinki niecałe odblokowałam wszystkie miasta opanowane przez zombie i teraz włóczę się bez celu i nic się nie dzieje nie ma żadnego punktu na mapie kompletnie nic :( jak to jest u was też macie taki problem może czegoś nie zrpbiłam nie mam pojęcia :( prosze o pomoc.

8. szychabarca

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Dołączam się do tematu. Ja mam podobny problem i też nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc.

9. filip144

filip144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    dla Wes Dickensa jest taka misja że trzeba zioła pozbierać na pustyni i w górach (też się zaciąłem tam ), w dzienniku chyba jest to napisane co i jak

10. szychabarca

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ok. Możliwe że i o to chodzi. Pamiętam że była rozmowa z West Dickensem w forcie a później nie było misji na mapie.Gdybym lepiej posłuchał rozmowy to na pewno bym wiedział, ale dzięki temu ukończyłem Two Worlds 2. Dzięki za info.

Wczytywanie...

Poleć forum