1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Undertaker powraca! Nowy gameplay z WWE 2K14

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 4, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie wiem czy pośród naszych użytkowników znajdą się fani wrestlingu, ale ja zawsze z przymrużeniem oka lubię oglądać walczące sławy, które gimnastykują się na ringu. Niby jest tam scenariusz, ale kilkanaście lat temu oglądałem walki Undertakera z zapartym tchem. Teraz zapraszamy Was na najnowszy materiał z WWE 2K14.

Produkcja Yuke's na pewno nie zgarnie tytułu gry roku, ale zapewne trafi w odpowiedni target graczy. Pewnie w większości będą to Amerykanie, którzy nadal lubią oglądać show na ringu. Zaprezentowany materiał przedstawia ciekawą rozgrywkę, ale chyba jestem już za stary na takie tytuły.

WWE 2K14 zadebiutuje na europejskich półkach sklepowych 1 listopada.

Tak z czystej ciekawości – mamy na stronie fanów tego sportu?​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mamy mamy, i smiem twierdzic ze nie tylko ja jeden jestem fanem, i tylko mala poprawka, to nie jest sport tylko rozrywka sportowa, tu nie chodzi o rywalizacje tylko o widowisko

a co do gry to prezentuje sie bardzo dobrze, czekam na tegoroczna odslone bo 2k przejelo prawa do tytulu i widac ze troche polnuja Yukes aby zrobili cos porzadnego

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie jakoś strasznie nie będzie się odróżniać od 13 ale i tak zagram. Ja co roku licze że zrobią jakiś porządny kreator postaci w takim sensie że stworzony przez nas wrestler nie będzie się zbytnio odróżniał wyglądem np. teksturą skóry,tatuaży czy wyglądem ubrań od zawodników umieszczonych już w grze.

5. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewnie, że są fani ;] Let's go Cena :D:D

A co do gry, to również czekam, jestem ciekawy co z tego wyjdzie, po przejęciu studia przez 2k :]

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pogratulować idiotom którzy zakwalifikowali tę parodię do dziedziny sportu.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    parodia to sa Twoje posty... jak sie nie znasz i nie wiesz o co chodzi to po co sie udzielasz?

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    LoL. Na fakcie? Niezły łach :D

Co do gry to zobaczymy.. Z tego co widzę jest tam masa postaci których już nie ma w WWE czy SmackDown.. No chyba, że wrócili ? Ale The Rock, Lesner, Hogan itp przecież już dawno skończyli z WWE :p

Wczytywanie...

Poleć forum