1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

! UNIKAT ! Konsola X360 PREMIUM ! Po Tuningu ! LED ! + DODATKI !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafallski, Sierpień 3, 2012.

1. rafallski

rafallski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !

Mam do sprzedania unikatową konsolę XBOX360, wersja PREMIUM. Plyta główna to XENON, z wymienionym chłodzeniem z JASPERA ( 2 radiatory i wentylator ). Na oba procesory nałożona jest nowa pasta. Dzięki temu konsola jest mniej podatna na częsty błąd RROD. Z konsolą nie miałem nigdy żadnych problemów, nigdy nie miała RROD ! Przerobiony napęd LT 2.0 ( Hitachi). Wgrany najnowszy dashboard. Xbox nie jest zbanowany, więc śmiało można grać ! Czyta wszystkie gry GDX2 i GDX3. Gry zawsze były instalowane na dysku, napęd żyleta.

W zestawie :

- Zasilacz 175W
    - Oryginalny kabel COMPONENT/AV dzięki któremu można uzyskać 1080i
    - 48H Trial GOLD
    - Unikatowa konsola
    - Oryginalny czarny pad ( FOTO )
    - Kabel Ethernet
    - Futerał na gry
    + Gratis 8 Gier ( więcej info na email )

Niestety nie posiadam oryginalnego pudełka. Wysyłam w zastępczym. Wysyłka tylko kurierem, ubezpieczona za 30zł.

Konsola pod tuningu. Wycięta obudowa, wstawiony jest plex. Na środku zielony wentylator. W środku przepiękne podświetlenie zielonymi diodami ! Pomalowana osłona tunelu wentylacyjnego na zielono. Na fateplate pomalowane są zaślepki na kolor zielony. Wszystko na foto !

W razie pytań proszę pisać na email :wymoderowano

Link do allegro wymoderowano

Wszystkie zdjęcia w aukcji !

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli ten zasilacz 175W wchodzi to znaczy, że wejście było kombinowane w konsoli. Przy dużym obciążeniu może konsole spalić bo Xenon wymaga 203W.

4. rafallski

rafallski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nic nie było kombinowane, tylko odciąłem plombę która uniemożliwia wpięcie 175W. Xenon nie jest pod dużym obciążeniem, korzystałem z niego dosyć długi czas i wszystko jest ok. Różnią się tylko Watami, a napięcie jest takie same dla obu zasilaczy czyli 12V. 175W pobiera po prostu mniej prądu.

Wczytywanie...

Poleć forum