1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uniknięcie bana xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mattix94, Sierpień 14, 2012.

1. mattix94

mattix94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Witam połączyłem konsole z wifi wchodzac w ustawienia, nie połączyłem się z xbox live bo wyskoczył błąd, potrzebowałem to do freestyle dasha żeby sobie poaktualizować pogode okładki itd. co w notatniku launch.ini odpowiada za blokowanie łączenia do live, czy gdy wchodze do orginalnego dasha to tez chroni przed livem.
    Czy takie łączenie z wifi ale nie logowanie się do xbox live może spowodować bana? Bo teoretycznie połączenie jest z internetem ale czy nie zachaczy mi konsola samoistnie o xbox live? jak nie bede widział?

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Łączyć z netem śmiało możesz, aby nie łączyć z XBL. Możesz np w blokadzie rodzicielskiej zablokowac dostęp do usługi XBL

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum