1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UnleashX - Problem z restartowaniem konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Quake96, Luty 28, 2014.

1. Quake96

Quake96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam ;)

Jak wiadomo XBOX oryginalnie po naciśnięciu przycisku otwarcia napędu podczas gry restartował konsolę i wysuwał tackę. Jednakże po softmodzie (UnleashX), gdy naciskam ten klawisz to napęd się otwiera, ale konsola nie restartuje :/ W związku z tym na ekranie wyświetla mi się komunikat o prawdopodobnie uszkodzonej płycie, gdyż podczas pracy gry wysuwa się płyta. Słyszałem, że aby zrestartować konsolę należy wcisnąć dwa triggery, back oraz czarny klawisz. Owszem, to restartuje, ale nie konsolę, lecz samą grę. W przypadku Fify Street 2 wciśnięcie tej kombinacji nie powoduje powrotu do dasha, tylko restart gry do poziomu wyboru języka. Czy da się jakoś przywrócić tą oryginalną funkcję resetu po wciśnięciu klawisza "OPEN" ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja zawsze używam przycisku Power. Nie bawię się w wysuwanie tacki. A poza tym masz softmod a więc skończ używać płyt. Zainstaluj większy dysk i wrzucaj wszystko na niego.

4. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tylko, że mi jakoś nie jest na rękę za każdym razem wyłączać i wyłączać konsolę tylko po to, żeby zmienić grę. I nie zamierzam póki co wstawiać większego dysku, a już tym bardziej odpalać gier z HDD. Nie rozumiem, gdzie jest problem w tym, żeby po prostu wrzucić płytkę do napędu ;)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Problem jest w tym, że zajedziesz prędzej czy później napęd w konsoli a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami.

6. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie róbmy dramatu... Gram tylko na oryginalnych płytach, więc raczej napęd pożyje jeszcze długo, tym bardziej, że podobno napędy w XBOXach są porządne. Nie rozumiem po co na siłę wciskać komuś coś czego nie chcę? Zadałem pytanie, na które oczekiwałem odpowiedzi na temat...

7. MrMajst3r

MrMajst3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstaluj softmoda Krayzie Ndure. Możesz to zrobić z auto-installera HeXEn. Wtedy konsola powinna wrócić do dasha po wysunięciu płyty.

Wczytywanie...

Poleć forum