1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uno problemo -.-

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reavenger, Czerwiec 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    Witam otóż zamówiłem ostatnio 2 kody na 48h do xboxa dziś je otrzymałem, elegancko wpisałem jeden pojawiła się wiadomość ze odliczanie zostało rozpoczęte, załączyłem sobie halo 3 żeby pograć i nic nie mogę zrobić nie mogę się połączyć żeby zagrać(może nie wiem jak to się robię) poza tym wchodząc na Xbox.com zobaczyłem ze jestem free member tak samo jak na konsoli "konto free" i nie wiem jak to z tym jest. Nie powinno mi się zmienić na gold member albo coś? i jak się połączyć (jeżeli ten gold już działa) żeby pograć w halo 3?... byłbym wdzięczny za odpowiedz pierwszy raz wpisałem kod oraz mam iksa od kilku dni podłączonego do neta... z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kody 48 h nie dają zmiany statusu na gold tylko dają tryb multiplayer on line na 48 h. Jeśli odliczanie zostało włączone to na pewno masz możliwość grania po sieci spróbuj na innej grze czy będzie łączyć bez problemu.

4. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    już działa wczoraj nie mogłem się połączyć dopiero po godzinie zaczęło normalnie chodzić. Dziękuje za odpowiedz

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cieszę się, że problem się rozwiązał temat zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum