1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Unravel otrzymało uroczy zwiastun fabularny! Gra zadebiutuje w lutym

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 14, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Electronic Arts zaskoczyło prezentując na tegorocznym E3 Unravel. Gra zapowiada się fenomenalnie, a pierwsi śmiałkowie zapoznają się z tą nietuzinkową opowieścią już w lutym. Zobaczcie fabularny zwiastun oraz poznajcie oficjalną datę premiery.

Na Unravel nie będziemy długo czekać. Electronic Arts potwierdziło, że gra zadebiutuje 9 lutego! Jest to bez wątpienia wyśmienita wiadomość dla fanów platformówek logicznych, ponieważ według wcześniejszej plotki studio miało wrzucić pozycję na rynek dopiero 31 marca.

Twórcy wrzucili do Sieci fabularny zwiastun, który ukazuje sporo rozgrywki – bohater z włóczki nie będzie miał łatwego życia i często wykorzysta swoje ciało do ucieczki przed niebezpieczeństwem. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że według opublikowanych danych tytuł ma charakteryzować się naprawdę wymagającym poziomem trudności.

Aktualnie nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy projekt wyląduje w pudełkach, ale cyfrowe wydanie zachęca. Produkcja została wyceniona na:
    • Xbox One - 87,99 zł
    Ciekawostką na pewno jest informacja, że użytkownicy Xbox One uczestniczący w programie EA Access uzyskają przedpremierowy dostęp do gry oraz 10% zniżki na pełną wersję Unravel

Kilka słów na temat gry powiedział Martin Sahlin, dyrektor ds. kreatywnych w studiu Coldwood:

bld lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czyżby sukces jak z ori and the blind forest?

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wygląda na strasznie nudną grę. Ciekawe czy faktycznie taka będzie czy może czymś nas twórcy zaskoczą.

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam podobne uczucia, gra wygląda niesamowicie ładnie, fizyka wydaje się całkiem całkiem ale czy oprócz tych mini zagadek coś mnie przyciągnie do grania czy się znudzę.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Graficznie wygląda mega ładnie. Aż nabrałem chęci na ten tytuł :). Niech tylko będzie długa i ciekawa to na bank zakupię :)

9. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Graficznie bardzo ładna,ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze siedzę przed tą grą dłużej niz 2 h....
    Tak samo te Ori coś tam co tak wszysycy się zachwycają,oglądałem to na YT i oprócz grafiki nic mnie nie urzekło.
    Ale to chyba poprostu trzeba lubić ten gatunek gry.
    Ja w podobny jaki ostatni grałem to chyba crash na psx ^^

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ori nie jest wcale takie złe. Przysiadłam nawet na długo do tej gry, a muzyka w tym to dopiero wypas. Tak mi muzyka pasuje w tej grze, że aż się chce grać. Oglądanie na youtube to nie to samo co granie :)

bld i Ewengard lubią to.
  11. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Preorder tej gry ma kosztować 89 zl także nie jest tragicznie.
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

Wczytywanie...

Poleć forum