1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Unravel

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 5, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

Ostatnia edycja: Grudzień 4, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gra bardzo fajna ciekawy pomyśl na ogół na pierwszy rzut oka niby noc specjalnego ale jak się zagra to chce się iść dalej .Na razie tylko 2 misje ukończone bo na tylko pozwala przedwczesny dostęp ale gra juz zakupiona i czeka na 9 by ja odpalić dalej. Osobiście polecam za taką cenę gra wyśmienita

4. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    świetna gra, bardzo oryginalny pomysł, poza tym ten klimat jest bajeczny!;) śliczna oprawa graficzna, ogram jeszcze drugi poziom w ea access w wolnej chwili i na pewno kupię pełną wersje;)

5. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    dobra relacja jakości do cenny - chętnie kupie za 70 zl przy premierze choć ciekawy jestem czy bedze wersja w pudełkach

6. Zdroju

Zdroju Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również jestem już po zakupie. Śledzilem tytuł od samej zapowiedzi i cieszę się, że się nie zawiodłem :)

7. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Widzę, że nie tylko mnie urzekła ta gra :)

tapnięte z Note 4

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dobra gra ale nic po za tym.

- Smętny soundtrack aż chciałem szybko kończyć poziom, rzęcholi na tych skrzypcach głowa boli.
    - Przy zbliżeniu na ludka widać bardzo słabą jakość tekstur, momentami też widać uproszczenia jak płaskie kwiatki ale to tylko na pierwszej lokacji bo na drugiej tego nie zauważyłem.
    - Niby to kawałek włóczki ale 1s w wodzie i giniemy, spadek z metra i zgon...

+ Znajdźki
    + Ciekawy pomysł na grę

12 poziomów czy to wiele czy mało ? Ciężko powiedzieć bo po trialu drugi poziom nie jest jakiś długi ale pewnie z czasem pewnie stają się one rozleglejsze.

9. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Jak dla mnie pomysł bardzo fajny tylko czemu jest tak bardzo smętna? Muzyka, babcia, wspomnienia wszystko jak w melodramacie tak urzekające że moje dziecko aż się popłakało....

TT

10. marthinez

marthinez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Muzyka w tej grze jest okropna.
    Po 5 minutach musiałem ją wyciszyć.
    Poza grafiką to tutaj nie ma nic nadzwyczajnego.
    Gra dobra i tylko tyle.

11. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    226
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Gra jest urzekająca! Przeszedłem trial i czułem się zrelaksowany :). Muzyka jest w porządku.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

jaszczurka23 lubi to.
  12. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No to się zaczęło. Dawkuję sobie grę aby nie skończyć za szybko, ale jest mega :D dobrze wydane pieniądze :)

tapnięte z Note 4

13. Ciernicki

Ciernicki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Darmowy trial jakoś mnie nie przekonał do wydania pieniedzy, te dwa pierwsze poziomy to łatwość i krótkość i jednak powtarzalność, fabuły też ledwie okruchy, ale coś zachęcającego w tym jest, jak kiedyś bedzie dobre promo to czapne. Jakbyście po przejściu się pochwalili jak wrażenia, to byłbym rad:).

14. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skończyłam ogrywać grę i powiem jedno....gra jest świetna! :) Gra bardzo mi się podobała, a najbardziej piękna grafika, bardzo żywe otoczenie, z którym mamy kontakt. Bardzo mi się przypodobał jeszcze album ze złotymi myślami i różnymi ciekawymi fotkami. Znajdki w grze są tak głęboko ukryte, że aż się wierzyć czasami nie chce. Widzę, że najbardziej muzyka Was denerwuje...w sumie nie wiem czemu. Nie jest to na pewno mój ulubiony gatunek muzyki, aczkolwiek ona nadaje tej grze klimat. Co do poziomu trudności stwierdzam, że zagadki w grze Max the curse of Brotherhood to pikuś przy tym :D Gra jest bardzo zróżnicowana pod kątem trudności. Ogólnie gdzie by się człowiek nie ruszył to coś ma do pogłówkowania co zrobić by pójść dalej. Czasami jest to coś banalnie prostego, a czasami coś trudniejszego. Największą trudność sprawiło mi pewne zadanie w poziomie 3cim...myślałam, że rzucę padem o ścianę (w przenośni rzecz jasna), bo już mnie zadanie zaczęło irytować. Ale po wielkich bojach w końcu się udało...:sorry: Postanowiłam grę ograć do końca i się udało. W grze mamy styczność z każdą porą roku i różnymi gatunkami zwierzątek. Bardzo fajny pomysł ktoś miał na grę, w każdym razie mnie tą gierką kupili i uważam, że jest warta swojej ceny. Jeżeli ktoś się zastanawia czy ją kupić to niech się dłużej nie zastanawia i gra oczaruje i jego. Polecam! :)

PS: Gra jest na tyle realistyczna, że mój koteł nie umiejąc złapać włóczki w łapkach próbował ugryźć matrycę tv haha :cat:

[​IMG] [​IMG]

Ostatnia edycja: Luty 11, 2016
  15. Igloo

Igloo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Skończyłem do tej pory 5 poziomów i jestem grą zachwycony. Jeśli ktoś grał w Ori to i ta pozycja powinna mu przypaść do gustu. Wg mnie jest troszkę prostszy od wymienionej gry, ale sprawia równie dużo frajdy. Muzyka może rzeczywiście zaczyna trochę nużyć po dłuższej grze, ale nie ma dramatu. Natomiast graficznie jest świetnie. Piękne animacje, zmienne tło i bardzo różnorodne krainy robią wrażenie. Mam tylko nadzieję, że gra nie skończy się za szybko. Bo o ile grając pierwsze dwa poziomy trzeba się trochę wprawić i przez to ich ukończenie trochę trwa, o tyle gdy już się wie o co chodzi to poziomy się szybko kończą. Pozostają sekrety do znalezienia, których odnalezienie na pewno zajmie więcej czasu, ale nie każdemu się chce w to bawić. Jak dla mnie mocne 8/10.

16. SuchyX

SuchyX Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajna gierka tylko szkoda że taka krótka mimo to osobiście polecam z czystym sumieniem. Jak wyżej kolega napisał troszkę prostsza niż Ori ale i tak czasami daje w kość.

17. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    skończyłem gre w jeden dzień - to znaczy corka skończyła bo ja lubie trochę inne gry ;)
    jest zachwycona tylko zaluje ze gra jest tak krótka
    nawet zrobila sobie maskotke Yerrego z gry
    ciekawe czy będą dlce z dodatkowymi levelami

18. borekns

borekns Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Rewelacyjne gra,
    Ciekawe zagadki,
    Ale mało prawdopodobne poziomów,
    Druga część kupujebbez wahania

19. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaka ta gra jest świetna to nie da się chyba słowami opowiedzieć. długo się do niej zabierałem ale w końcu to zrobiłem i teraz mi szkoda że co to już koniec ?
    Jedyne do czego bym się przyczepił to muzyka, jest ona co prawda bardzo dobra ale miałem chęć podciąć sobie żyły bo jest bardzo smutna.
    Najbardziej podobały mi się ostatnie śnieżne poziomy.

10/10!

Ps. Łyżką dziegciu są dwa osiągnięcia jedno przejść grę nie ginąc a drugie za złapanie wszystkich osiągnięć 200G Myślałem że wbije calaka ale to może wykończyć mojego pada.

Ostatnia edycja: Grudzień 2, 2016
    kuleczka91 lubi to.
  20. Ciernicki

Ciernicki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakiś czas temu ograłem. jak weszla zadarmość od ea. Gra jest dobra, prosta, ale nie łatwa i nie głupia. Rozgrywka lekko powtarzalna i krótka, ale to akurat nie minus w tym przypadku, wrecz przeciwnie troche dłuższa i by mogła już być nużaca, a tak mamy przepiekna wizualnie grę na 1-2 wieczory z wzruszająca historią, nastrojową muzyką. Mi przypasowała, dobrze sie komponuje z całościa +motyw przy świstaku jest genialny, choć jak zobaczyłem tego wrednego gryzonia to liczyłem na Sonny i Cher z kawałkiem z "Groundhog Day".
    To przejscie na 1 życiu wydaje się całkiem możliwe(choć pewnie nie łatwe), w przeciwieństwie do Ori, nie wiem jak te ludzie to robią:)

21. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie jest wcale łatwe x D Tyle wulgaryzmów się posypało jak grałam w to drugi raz żeby wbić brakujące aczki...końcem końców się udało, ale co się nasklinałam to moje! :hilarious:, ale nadal nie zmieniam zdania o grze, że jest świetna :D Właśnie najwięcej się nawkurzałam przy tym gryzoniu, musiałam nauczyć się skakać tak żeby mnie nie dopadł :D
    @krzys1190@krzys1190 dawaj calaka i nie marudź :D

krzys1190 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum